x-kom hosting

Jakie kable do monitora.

Rofix
utworzono
utworzono

WItam.

Mam monitor acer V246HL który posiada tylko wejścia VGA oraz DVI, moja karta graficzna posiada wejścia 2x HDMI, 2x Display Port oraz DVI-D.

Gdy kupiłem tą kartę nie pomyślałem że będę miał problem z podłączeniem jej. Jechałem specjalnie do sklepu kupić na szybko kabel DVI-D ale był tylko długi 5 metrowy...cóż kupiłem. 

Teraz jednak chcę zmienić to bo ten kabel jest po pierwsze za długi, a po 2 nie mogę go solidnie przykręcić do wejścia w karcie graficznej, jest luźno i czasem monitor traci połączenie z komputerem.

 

Jak polecacie mi podłączyć ten monitor do karty? Użyć jakichś przejściówek czy czegoś? Zależałoby mi gdyby zrobić to tak aby do tej karty graficznej podłączał się on do wejścia displayport lub hdmi :/ szkoda że monitor nie ma wejścia hdmi...

Youki
komentarz
komentarz

Kup adapter z DVI na HDMI i podłącz pod HDMI.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.