x-kom hosting

PS4 kupione w Niemczech a gwarancja

Gość
utworzono
utworzono

Witam mam zamiar zakupić używaną 1 miesięczną konsolę PS4 Slim 1TB z 4 grami i mam kilka pytań co do gwarancji. Mianowicie chodzi o to, że konsola została zakupiona w sklepie "expert Technomarket" w Niemczech i nie wiem co z gwarancją gdyby konsola się zepsuła. Wyczytałem, że jeżeli zostało to zakupione na terenie UE to konsole można zwrócić bezpośrednio Sony lecz nie wiem ile w tym prawdy. Orientuje się również ktoś jak to jest z okresem gwarancyjnym, bo jedni mówią, że jest to 12 msc. a inni, że 24 msc. Mógłby mi to ktoś w końcu objaśnić? Przeszukuję ciągle różne fora i głosy są podzielone, więc nie wiem co mam o tym sądzić. Z góry dziękuję za pomoc.

  • 4 tygodnie później...

semen2
komentarz
komentarz

Gwarancję EU powinno Sony Polska respektować. Jeśli masz dowód zakupu zwróć się bezpośrednio do producenta. Gwarancja na PS4 to standardowo 12 mcy i tyle daje producent. Następny rok to rękojmia zgodnie z przepisami EU ale za nią odpowiada wyłącznie sprzedawca czyli sklep niemiecki. Z jej egzekucją może byc trochę kicha.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.