x-kom hosting

Książeczka typu Zdamtomat w Wordzie

kakamil225
utworzono
utworzono

Witam! Dawniej używałem strony zdamtomat.pl Niestety podczas ostatniej wizyty (po dłuższej przerwie) zauważyłem, że strona jest nieaktywna, tzn. w praktyce nie ma możliwości logowania and przekierowanie do kreatora powoduje, że wyświetla się komunikat o usunięciu strony. Proszę o pomoc i instrukcję w jaki sposób mogę stworzyć podobną zawartość w Wordzie. Moim zdaniem kreator dzielił po prostu treść na częśći i wstawiał ją w małe tabelki przy użyciu drobnej czcionki. Zależy mi na tym, żeby było to dobrej jakości, dwustronne i przede wszystkim odpowiednia chronologia stron. Załączam link do filmu jak to powinno wyglądać. Pozdrawiam

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Piszesz normalnie tekst, zaznaczasz całość, wybierasz marginesy lustrzane oraz Układ>Kolumny i dajesz dwie, a potem w opcjach drukowania dajesz przykładowo 4 strony na arkusz.

 

kakamil225
komentarz
komentarz

Niestety tekst się rozpada i efekt jest inny niż zamierzany :/ 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.