x-kom hosting

[~550zł]Seriale, gry, praca z tekstem.

SenserV6
utworzono
utworzono

Witam,

poszukuję monitora do swojego laptopa o rozmiarze 24 cali. Jestem praktycznie zdecydowany na matrycę IPS, ponieważ często oglądam seriale, właśnie na laptopie i lepsze kolory, a co najważniejsze szersze kąty widzenia, są dla mnie dużą zaletą. Monitor poza tym będzie używany do gier, głównie FPS (CS:GO) oraz szeroko rozumianej pracy z tekstem. Pozostaje jednak pytanie na jaki model się zdecydować. Zdaję sobie sprawę, że w tej cenie cudów nie należy oczekiwać, jednak chcę wybrać najlepszą możliwą opcję. Tutaj podaję moje luźne propozycje, które w pewien sposób przykuły moją uwagę. LG 24MP48HQ-P oraz Samsung 24" LS24F350FHUXEN

Który z nich byście wybrali, a może polecicie coś zupełnie innego?

 

 

amso
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja mogę polecić HP Zr2440 monitor typu IPS z bardzo dobrą matrycą za 569 zł bez problemu znajdziesz min. u nas 12 mc gwarancją .

Edytowane przez amso
Youki
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, SenserV6 napisał:

LG 24MP48HQ-P oraz Samsung 24" LS24F350FHUXEN

Bez większego znaczenia w Twoim przypadku akurat. Ewentualnie, o ile nie przeszkadza Ci wysoka, minimalna wartość luminancji to bierz AOC i2369Vm.

SenserV6
komentarz
komentarz (edytowane)

A mógłbyś w kilku słowach wyjaśnić dlaczego AOC jest lepszym wyborem od LG (różnica w cenie to 50 zł na korzyść LG)? Z tego co czytałem to tak jak piszesz, nie ma różnicy który monitor wybiorę, a jakoś do LG mam większe "zaufanie". 

Edytowane przez SenserV6

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.