x-kom hosting

czy karta bedzie kompatybilna z podzespołami?

Kuybishev.
utworzono
utworzono

CPU:

  • AMD Athlon II X4 620

RAM:

  • 2x2,00GB Single-Channel DDR3 @ 671MHz (9-9-9-24)

Płyta główna:

  • Gigabyte Technology Co. Ltd. GA-MA785GT-UD3H (Socket M2)

 

Karta jaka posiadam jest to: NVIDIA GeForce GTX 260 (ZOTAC International), która jest zepsuta (Błąd 43) z togo co się dowiedziałem można kartę wsadzić do piekarnika aby to naprawić ale wole nie ryzykować piekarnika dla karty nic nie wartej karty.

 

więc czas przyszedł na modernizowanie swojego sprzętu i moje pytanie brzmi czy nowe karty będzie można podpiąć pod tą płytę główną (nowe mam na mysli ponad gtx700)

jeżeli nie będzie działało to poprosił bym o podanie pomysłu na jakąś nową płytę główna, która posłuży parę dobrych lat ale nie była za droga.

 

wiem ze karta ponad gtx700 będzie strasznie ograniczona ale od czegoś trzeba zacząć gdy się nie ma pieniędzy na wszystko od razu. 

 

z góry dziękuję za pomoc.

 

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Marka i moc zasilacza?

Kuybishev
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 21.01.2017 o 23:11, Youki napisał:

Marka i moc zasilacza?

Zasilacz to CORSAIR CX600M wymieniony jakoś rok temu 

Edytowane przez Kuybishev
Youki
komentarz
komentarz

A do czego Ci ten PC służy?

Tutaj szukaj używanego GTX 750 Ti 2 GB do 350-380 zł z gwarancją.

Kuybishev
komentarz
komentarz

Służył do prostych gier typu csgo i do programowania ale programowania nie biorę pod uwagę ogólnie pod gry.

 

Czy ta karta da sobie radę z grami typu gta 5 po zakupieniu procka i ramu? 

 

Youki
komentarz
komentarz

Da radę.

Kuybishev
komentarz
komentarz

Czyli da się do tego podpiąć wszystko nowe karty? Jeszcze mam pytanie czy podzespoły komputera nie będą ograniczać tak karty, ze będzie działać gorzej niż z Gtx 260

Youki
komentarz
komentarz

Da się.

Będzie odczuwalny wzrost.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.