x-kom hosting

[3000] zestaw głównie do gier (cs:go, gta5, forza)

patryl155
utworzono
utworzono

witam, udalo mi sie zlozyc taki zestawik https://www.morele.net/inventory/info/kPoVul/
chcialbym pograc komfortowo w HD w csgo mniej wiecej ile moge klatek wyciagnac na takim setupie?
zalezy mi zeby chodzilo gta5 tez jak najlepiej. co w tym zestawie moge zmienic?
monitor klawiature myszke mam. a ze starego komptera niby moge dysk wziac, ale jest juz stary i wole nowy kupic. czekam na sugestie.

Youki
komentarz
komentarz

Jaki masz monitor, model?


Ten zestaw to tak o ponad rok spóźniony:

 

Intel I5 6402P
MSI H110M-PRO D

SilentiumPC Regnum RG2

SPC Vero L1 500W

Crucial 8 GB 2133 MHz CL15

WD Blue 1 TB 7200 RPM SATA 600

Gigabyte RX 480 WF 8 GB

Razem 3015 zł

 

Zestaw z wydajnym  4 rdzeniowym procesorem, w zupełności wystarczającą płytą główną z możliwością podłączenia USB 3.0 z przedniego panelu obudowy oraz 8 GB RAM z możliwością rozbudowy. Dysk twardy o pojemności 1 TB na dane. Obudowa fabrycznie wyposażona w dwa wentylatory oraz piwnicę. Zasilacz  posiada okablowanie w oplocie, wystarczy z zapasem. Wydajny układ graficzny z pół-pasywnym systemem chłodzenia.

Złożenie zestawu jest za darmo. 

patryl155
komentarz
komentarz

nie ma ssd w tym zestawie, a tez by mi na tym zalezalo juz. monitor jaki mam to lg flatron E1942. no i ten procek ma 2,8ghz a 4460 ma 3,2ghz

Youki
komentarz
komentarz

SSD w tej cenie to tylko kosztem wydajności, poza tym kupować dysk to z sensem, a nie takiego małego i wolnego gniota 60 GB :cfaniak:
Jak monitor nie ma cyfrowego złącza to będziesz musiał męczyć się z aktywnym adapterem VGA-DVI.

6402P ma 3.1 GHz w trybie Turbo dla 4 rdzeni, do tego wydajność przy tym samym taktowaniu jest wyższa o te 7-9 %. To wydajniejszy procesor.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.