x-kom hosting

500 Do League of Legends

Gappcio
utworzono
utworzono

Witam szukam komputera do gry League of Legends i przeglądaniu neta.

Mój budżet to 500 zł

Mój monitor: BenQ GW2270H FullHD

Zależy mi na stałych 60 fps nawet na minimum :)

Najlepiej jakby części były nie używane ale mogę to rozważyć.

Gappcio
komentarz
komentarz
Dnia 21.01.2017 o 17:16, Gappcio napisał:

?

 

QOU
komentarz
komentarz

500 zł? Nie przesadzajmy. 1000-1200zł i już możemy rozmawiać.

Mortor
komentarz
komentarz (edytowane)
2 godziny temu, QOU napisał:

500 zł? Nie przesadzajmy. 1000-1200zł i już możemy rozmawiać.

Z używanych części można złożyć ciekawy komputer za 500zł :)

Około 30-40 fps na średnich detalach w full hd w bardziej wymagających grach.

 

@Gappcio Na początku bierzesz bazę: Fujitsu Esprimo P705, solidna obudowa z 2 miejscami na napęd i 2 miejscami na dyski, na froncie obudowy masz 4 wyjścia USB. Później bierzesz 4 kostki po 2GB ramu od firmy GoodRam, DDR3 i o taktowaniu 1333mhz, jeśli gdzieś znajdziesz 2 kostki po 4 gb kosztujące w okolicach 90zł to je weź :). Później weź jakiś dysk 160gb, 3,5 cala na sata . Bierzesz jeszcze kartę graficzną: radeon r7 250x od asusa. Później zmieniasz jeszcze procesor na AMD fx 4100 bez chłodzenia, a tego athlona który był w bazie, sprzedajesz za około 50zł. Później dokupujesz przejściówkę sata----pcie 6pin.

 

Dużo kombinowania, ale się da! :D

Edytowane przez Mortor
  • Dobra wypowiedź 1
Gappcio
komentarz
komentarz (edytowane)
Spoiler

 

Dzięki :) ten komputer będzie na krótko, gdyż zamierzam go po kilku miesiącach sprzedać i za 4k kupić nowego ;)

Również chciałbym się zapytać gdzie mogę znaleźć 8gb ramu 1333 mhz za ok. 100 zł ? (Mam na myśl 2x4gb , 4x2gb)

Edytowane przez Gappcio
Mortor
komentarz
komentarz (edytowane)
1 godzinę temu, Gappcio napisał:

Również chciałbym się zapytać gdzie mogę znaleźć 8gb ramu 1333 mhz za ok. 100 zł ? (Mam na myśl 2x4gb , 4x2gb)

Wszystko z allegro/olx.  Pamiętaj że wtedy będziesz musiał sam składać.  Wieczór na YouTube i masz składanie w jednym palcu :)

 

I co do komputera za 4k możesz się odezwać na priv ;)

Edytowane przez Mortor
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.