x-kom hosting

Jaki procesor?

RadzikTheKiller
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, ostatnio chciałem zakupić sobie nowy procesor do mojego starego komputera i mam taką prośbę, czy moglibyście powiedzieć jaki najlepiej procek kupić?

mam kartę graficzną Radeon R7 200 Series i płytę główną Gigabyte GA-M52L-S3P (nie wiem czy ma to znaczenie przy wyborze procesora, bo w ogóle się na tym nie znam), jaki procesor najlepiej sobie kupić tak w granicach 350-400zł? Najlepiej jakby był jakiś 4-rdzeniowy lub 6-rdzeniowy (jeśli w ogóle moja płyta taki udźwignie).

Edytowane przez RadzikTheKiller

Youki
komentarz
komentarz

A jaki masz obecnie procesor, do czego Ci ten PC służy?

Tutaj przydałoby się wymienić tą płytę i platformę na coś nowszego.

 

RadzikTheKiller
komentarz
komentarz

Obecnie mam AMD Athlon 64 2-rdzeniowy, chciałbym procka do grania i wiem, ze pod socket AM2 ciężko z dobrym prockiem, ale masz moze jakieś propozycje?

Youki
komentarz
komentarz

O jakie konkretnie gry chodzi?

RadzikTheKiller
komentarz
komentarz

Cs go, wiedźmin 3 jakby na najniżych działał w 30fpsach było by super :D, H1Z1.

RadzikTheKiller
komentarz
komentarz

A na pewno ten procek będzie pasował do mojej płyty głównej? Bo widzę, że jest on pod socket AM3 a płyta pod socket AM2.

RadzikTheKiller
komentarz
komentarz

Dzięki bardzo, tej listy właśnie szukałem i nigdzie jej znaleźć nie mogłem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.