x-kom hosting

XFX FX7850 Dwa monitory

Lavire
utworzono
utworzono

Witam.

Posiadam w komputerze zamontowaną kartę XFX FX7850 Double Dissipation HD 7850 2GB. Chciałbym podłączyć do niej 2 monitor i tu jest problem. Karta posiada dwa wejścia DVI, jedno HDMI, i dwa Display Port. Główny monitor mam podpięty pod DVI i drugi też chciałbym podpiąć pod DVI, ale drugie wejście DVI po prostu nie chce działać. Podpinam pod nie monitor i nic się nie wyświetla. Instrukcja gdzieś przepadła a w internecie nie mogę znaleźć tej instrukcji. Nie mam pojęcia czy to jest nie obsługiwane czy co, ale jakby było nieobsługiwane to po co to wejście. Kabel HDMI raczej nie wchodzi w grę ponieważ mój monitor ma tylko wejście VGA i musiałbym dokupić konwertery których nie chce. Czy jest ktoś, kto posiada tą kartę i jest w stanie powiedzieć czy drugie wejście działa i to ja mam je zepsute, bądź co?

E49RPd6.png

VHDTPry.png

Youki
komentarz
komentarz

Jest obsługiwane, próbuj przez inny adapter.

Lavire
komentarz
komentarz
6 minut temu, Youki napisał:

Jest obsługiwane, próbuj przez inny adapter.

I to nie ma znaczenia jak używam do głównego monitora DVI-A a do drugiego będę używał np. DVI-I. Powinno normalnie działać?

bemol911
komentarz
komentarz

Tak. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.