x-kom hosting

laptop do 3000 zł z systemem, internet, gry

Teratris
utworzono
utworzono

Witam,

czy do 3000 zł znajde coś lepszego niż ten acer https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-acer-aspire-f5-573g-58t1-czarny? dodadkowo teraz w promocji dorzucają offic, i kolejne pytanie czy jest szansa że za 2 miesiące będzie coś lepszego za tą cene do kupienia, ewentualnie ten laptop stanieje? pytam do dopiero wracam do kraju za 2 miesiące, a teraz mi ta promocja wpadła i nie wiem czy nie poprosić rodziców żeby mi kupili go teraz.

 

Laptop ma służyć do wszystkiego po trochu tak na prawdę, troche gier nowszych, internetu, i fajnie jakby miał napęd dvd.

Pozdrawiam

Youki
komentarz
komentarz

Nie, nic wydajniejszego nie dostaniesz.

Stanieje tylko jak dolar spadnie.

 

krystian922
komentarz
komentarz

Ewentualnie model della ale z grafiką od Radeona:  Dell 5567:

 

+Wysoka jakość wykonania
+Procesor Intel i5 7200U
+4GB RAM rozszerzalne do 16GB - jedno gniazdo wolne
+Matryca matowa
+FullHD
+Karta graficzna Intel Graphics 620 + Radeon R7 M445
+Windows 10
+Gwarancja Producenta Next Business Day

Prosaid
komentarz
komentarz

Acer F5 to dobry wybór -  Matryca FULL HD matowa całkiem niezła, procesor 7 generacji, laptop jest dobrze wykonany aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura, miejsce na dysk SSD m2 (czyli oba dyski wewnątrz laptopa, system win 10 w cenie, przyzwoite wyniki pracy na baterii.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.