x-kom hosting

Jaki zasilacz

karczyk199
utworzono
utworzono (edytowane)

Jaki zasilacz do płyty głownej asus p7p55d?? Zasilacz musi byc w standardzie atx 12V 2.0(edit)

rafalluz
komentarz
komentarz

Jaki procesor, karta graficzna i ile do wydania? Mogą być używane?

 

Quote

Zasilacz nie moze mieć standardu atx tylko eatxpwr.

 

EATXPWR to nazwa złącza 24-pin, które jest częścią standardu ATX, więc tą wstawkę olewamy.

karczyk199
komentarz
komentarz

Ja mam zasilacz ze złączem atx tylko mi sie komputer nie chce uruchomic, po wlaczeniu wszystko sie kreci ale nie da obrazu. Z kolegą zauwazylismy ze jest inna kolejnosc pinow z zasilacza dlatego musze kupic zasilacz.

bemol911
komentarz
komentarz

Jaki masz ten zasilacz dokładnie ? 

rafalluz
komentarz
komentarz
8 hours ago, karczyk199 said:

Ja mam zasilacz ze złączem atx tylko mi sie komputer nie chce uruchomic, po wlaczeniu wszystko sie kreci ale nie da obrazu. Z kolegą zauwazylismy ze jest inna kolejnosc pinow z zasilacza dlatego musze kupic zasilacz.

 

To piny nie mają tu nic do rzeczy.

 

Gdyby o to chodziło, nawet by się nic nie zakręciło.

 

Tu powodów może być więcej, np. karta graficzna/monitor/złe podłączenie, etc. Zasilacz też, ale jako wadliwy a nie niekompatybilny.

karczyk199
komentarz
komentarz

Sprawdzalismy totalnie wszystko i te piny sie nie zgadzają.

10 godzin temu, bemol911 napisał:

Jaki masz ten zasilacz dokładnie ? 

Ibox SL-8400BTX

rafalluz
komentarz
komentarz

I tak należy go wymienić. Na jaki, nie powiemy, póki nie znamy karty i procesora.

karczyk199
komentarz
komentarz
23 minuty temu, rafalluz napisał:

I tak należy go wymienić. Na jaki, nie powiemy, póki nie znamy karty i procesora.

Juz wiem wina byla w zasilaczu ktory mial wersje atx 12v 1.0. Dzieki za zainteresowanie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.