x-kom hosting

[2000] - Nowy PC

idzi24
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam serdecznie!

panowie powiem szczerze jestem w kropce zamierzam kupić nowy pc do 2000 zł z tego wzgledu mój stary komp siada tzn sektory mam uszkodzone i prawdopodobnie sasilacz walniety bo gdy komputer jest podłaczony do gniazdka nie jest w stanie ruszyć 0 reakcji ale mniejsza o wiekszość.. i stad pytanie, zamierzalem kupić gotowca z marketu ale pomyślalem, ze to same buble tazke zamierzam iść do informatyka zeby mi złożył coś fajnego i dobrego zalezy mi na dobrym dysku i zasialaczu!  skadalem kiedyś komputery kilka lat temu ale mam obaw, ze nie podalolam :D boje się :P  Panowie lepiej jest jednak iść coś zlozyć ? interesuje mnie dysk 1 TB , procek x 4, zmieszcze sie do 2 tysi? będe chcial grac w gry ale napewno nie jakieś najnowsze :) Jeżeli jestescie w temacie jest taka mozliwości zeby zamowic podzespoly a informatyk zlozyl wszystko? ale nie sadze bo kazdy chce jednak zarobić

 



 

Edytowane przez idzi24

hi3no
komentarz
Youki
komentarz
komentarz

Autorze, jaki masz monitor, model.

Podaj co konkretnie masz w obecnym zestawie.

idzi24
komentarz
komentarz

 

hi3no podałeś mi procer 2x :( 

 

 

 

Jeśli chodzi o monitor to aktualnie mam kineskopowy..

 

Procek: AMD Athlon II x2 250

Płyta głowna: M4N68T-M V2

Ram: 2 gb

Dysk: st500dm002 // 500gb

Zasilacz jakiś bubel 450W 

Karta graficzna GT 240gt 

 

Sprawa wygląda tak, po upływie 2 h pc siada  lecz z dysku wydobywa sie dzwiek cyk cyk cyk sprawdzalem mam kilka sektorow walnietych jest jeszcze taki problem gdy odpalam kompa nie zawsze się właczy mimo , że do gniazdka jest podłączony.. zamierzam kupić coś dobrego przede wszystkim do neta lecz tez do gier może nie najnowszych Typu GTA V, zainteresowalo mnie rowniez montaz fragmovie ,  także ten pc za 2k myśle , ze da się coś fajnego złożyć..  i tak pomyślałem, żeby napisać z prosbą do was o dobre podzespoly ktore mnie intersuja a najwyzej informatyk mi to zamowi zlozy bo jest mysle taka mozliwość:) 

tak PS monitor kupie za 300 zł      19// 

 

Youki
komentarz
komentarz
1 minutę temu, idzi24 napisał:

tak PS monitor kupie za 300 zł      19// 

To jakaś używka?

idzi24
komentarz
komentarz (edytowane)

Nowy :)  max 350 :) 

Edytowane przez idzi24
Youki
komentarz
komentarz

Odpada, szkoda kasy, pewnie nawet nie ma cyfrowego złącza.

 

Intel Pentium G4560

MSI H110M PRO D
Corsair 8 GB 2133 MHz CL15

WD Blue 1 TB 7200 RPM SATA 600

Palit GTX 1050 Ti 4 GB

SPC Vero L1 500W

SilentiumPC Regnum RG2

BenQ GW2270

Razem 2410 zł

 

Zestaw z wydajnym 2R/4W procesorem, płytą główną z możliwością podłączenia USB 3.0 z przedniego panelu obudowy oraz 8 GB RAM w jednej kostce z możliwością rozbudowy. Dysk twardy o pojemnośc 1 TB na dane. Obudowa posiada dwa wentylatory, piwnicę. Wydajny układ graficzny z 3 letnią gwarancją producenta.

Złożenie zestawu jest za darmo. W komentarzu do zamówienia dopisz, by BIOS został zaaktualizowany.

idzi24
komentarz
komentarz (edytowane)

Bardzo fajny zestawik urzekła mnie karta graficzna fajna widze nowe cudenko ze strony NVidii

Czy ja dobrze rozumiem państwo z esc.pl złożyli mi ten zestawik? mam te wszystkie czesci zamówić i sie skontaktowac? zalezy mi rowniez na systemie wgranym win 7 :) jezeli bym zamówił chcialbym placic opcja kurier za pobraniem.

Edytowane przez idzi24
Youki
komentarz
komentarz

Tak, złożenie zestawu jest za darmo.

To już musisz się ze sklepem kontaktować.

System kosztuję 479 zł.

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.