x-kom hosting

Jaka karta graficzna do komputera Dell OptiPlex 780?

Siquest
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Chciałbym kupić lepszą kartę graficzną, do gier, jednak nie bardzo się na tym znam, prosiłbym o waszą pomoc. Kartę chciałbym kupić tak w granicach 100/200zł.

Jeszcze jedno mniej więcej gdzie leży karta graficzna w tym komputerze?

 

Edytowane przez Siquest

bemol911
komentarz
komentarz

Którą masz obudowę ? 

 

desktop-optiplex-780-family-right-relati

  • Dobra wypowiedź 1
Siquest
komentarz
komentarz

Tą drugą od lewej strony

Youki
komentarz
komentarz

O jakie konkretnie gry chodzi?

Tutaj wiele nie zdziałasz.

  • Dobra wypowiedź 1
Siquest
komentarz
komentarz

Ogólnie chodzi mi o Gta San gram na Multiplayer (SAMP) chciałem wgrać podmianki na grafikę typu ENB Series ale się tnie. Znalazłem ciekawą kartę graficzną XFX Radeon HD 5450 1GB Low Profile, ale nie wiem czy będzie pasowała.

Youki
komentarz
komentarz

Ta GPU to wydajnościowo praktycznie to samo co masz obecnie.

  • Dobra wypowiedź 1
Siquest
komentarz
komentarz

To jaką polecasz?

  • 3 miesiące później...
zyhelyw
komentarz
komentarz

Zalecam sprawdzenie podręcznika Dell Optiplex 780 do wszystkich specyfikacji kart graficznych i warunków zgodności tego modelu. Yo może również uzyskać świetny pomysł na tę koncepcję z niektórych artykułów i blogów napisanych przez firmę Dell Experts dotyczących uaktualniania kart graficznych. Kierowców itp. Mam nadzieję, że to pomoże i daje lepszy wynik, na które zasługujesz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.