x-kom hosting

Poszukiwany laptop do 2000 zł - jakich mozna oczekiwać parametrów?

filip404
utworzono
utworzono (edytowane)

Dzień dobry wszystkim forumowiczom,

od kilku godzin poszukuję laptopa do codziennego użytku. Wymagań nie mam dużych, z gier musi sprawnie pociągnąć jedynie Diablo3 i Heroes of Might and Magic 3 -w nowsze pozycje raczej gram na konsoli :) Robię też często filmiki FullHD za pomocą GoPro ale nie potrzebuję sprzętu do ich profesjonalnego obrabiania, czasami je przytnę, ale nic ponad to, zależy mi jedynie na płynnym ich odtwarzaniu. Stwierdziłem, że w zupełności wystarczy mi ekran 15,6, 4 GB RAM oraz procesor i3 2,3 GHz. Nie wiem, jaka karta graficzna by się przydała, bo się nie znam na kartach graficznych. Co sądzicie o takim sprzęcie? Wystarczy mi do tego, co zamierzam robić? Z takim wymaganiami mieszczę się w 2000 zł, a na tym tez mi zależy.

 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Edytowane przez filip404

Youki
komentarz
komentarz

Z systemem czy bez laptop?

W tej cenie to coś z I3,8 GB RAM oraz 920M dostaniesz.

Prosaid
komentarz
komentarz

Wystarczy tutaj GT920m i i3U szukaj od 5 generacji w góre.

filip404
komentarz
komentarz (edytowane)

Wolałbym coś z systemem Windows od razu prawdę powiedziawszy, żeby sobie zaoszczędzić zachodu.

Znalazłem coś takiego, podejrzanie tanie jest, co sądzicie? http://www.portone.pl/lenovo-notebook-lenovo-100-15ibd-80qq00p1pb-,id-158764 Sam sklep ma na Ceneo dobre opinie.

Edytowane przez filip404
Youki
komentarz
komentarz

Pytaj czy to nie outlet/refurb.

 

filip404
komentarz
komentarz

A to gorzej wtedy?

Prosaid
komentarz
komentarz

Zdecydowanie gorzej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.