x-kom hosting

Karta graficzna do q6600.

kamciohehe
utworzono
utworzono

Witam, tak jak w tytule chce zakupic karte graficzna do q6600. Chcialem kupic gtx 660 ti ale czytalem na innych forach ze procek bedzie ograniczal karte. Jest jakis rozsądniejszy wybór w tym zestawie?

Youki
komentarz
komentarz

Do czego ma Ci służyć, jaki masz zasilacz oraz budżet?

Procesor kręcony?

kamciohehe
komentarz
komentarz (edytowane)

do gier, zasilacz silentiumpc vero l1 600w, procesor nie kręcony, mam zamiar krecic ale musze kupic chlodzenie lepsze bo mam boxowe

 

a i budzet okolo 400 zł

 

oczywiscie uzywana

 

Edytowane przez kamciohehe
Youki
komentarz
komentarz

O jakie konkretnie gry chodzi?

kamciohehe
komentarz
komentarz

gta v, cs go, star wars battlefront, euro truck simulator 2, overwatch

Youki
komentarz
komentarz

Do tego CPU po OC na upartego GTX 750/750 Ti za te 300-350 zł

kamciohehe
komentarz
komentarz

a nie daloby rady dac hd 7870? bo mam okazje kupic za 350zł

bemol911
komentarz
komentarz

Dałoby ale ta karta będzie mocno ograniczona przez procesor. 

kamciohehe
komentarz
komentarz

nawet przy oc?

bemol911
komentarz
komentarz

Tak. 

cinomatic
komentarz
komentarz

Mimo ograniczenia to i tak jak masz okazję kupić za 350 zł to całkiem przyzwoita cena. Skoro miałbyś kupić np g

Gtx750 który jest słabszy za te same pieniądze to właściwie lepiej dać to na 7870 i kręcić procka do granic możliwości.  Oczywiście ograniczy grafikę i tak, ale w tej cenie i tak na to samo wyjdzie (bo co za różnica czy kupisz za 350 zł gtx750 czy hd7870 jak są w tej samej cenie to mimo ograniczenia i tak będzie taki sam skutek a jednak grafika będzie lepsza w razie zmiany kiedyś procka)

 

Tyle tylko że więcej prądu może pobrać;-)

kamciohehe
komentarz
komentarz

ok dzięki wszystkim :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.