x-kom hosting

Wrocław: jakiego dostawce internetu wybrac?

Nerd96
utworzono
utworzono

Hej,

zastanawiam sie nad wyborem dostawcy internetu. Zalezy mi glownie na braku limitu transmisji danych i na tym aby ping byl jak najnizszy i stabilny. Jako ze moj budzet jest niski licze sie z tym ze internet nie bedzie zbyt szybki. Chcialbym zeby internet byl podlaczony kablem do mojego PC'ta.

Mieszkam we Wroclawiu przy ulicy Grabiszynskiej, blisko Placu Legionow.

Za wszystkie porady z góry dzięki.

Trzymajcie się!

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wybieraj tylko Internet kablowy typu światłowód, ADSL, kablówka.

  • 4 miesiące później...
mantra
komentarz
komentarz

Sprawdź ->  Ranking Internetu LTE

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

To jest Internet bezprzewodowy z limitami danych :D

geeker
komentarz
komentarz

Ja mieszkając na Tarnogaju miałem internet z Finemedia, wszystko było spoko, ale z moim routerem, bo ten od nich za złotówkę działał tak jak można ocenić promocyjny router za złotówkę czyli wcale. Szybkość internetu nie była zła jak przez Wifi, kiedyś sprawdzając na kablu wychodziło to też dobrze (wtedy na umowie prędkość do 100mb). Teraz szukam czegoś i zastanawiam się czy nie połączyć tego z tv, ale szukam właśnie jakiegoś info o innych dostawcach, czy zrywa internet czy nie ma na co narzekać zanim podpiszę umowę, a czas goni

  • 1 rok później...
Kriss77
komentarz
komentarz

W Budziszowie lepszego niż Martel internetu nie znajdziesz. Gwarantuję, bo szukałem chyba przez tydzień i przejrzałem dosłownie wszystkie oferty lokalnie dostępne. No i pozytywnie zaskakuje, że faktycznie dojeżdżają, nawet do najdalszych miejscowości na Dolnym Śląsku, jak coś jest nie tak z infrastrukturą. Widziałem, że dużo osób się o nich pozytywnie właśnie wypowiada.

  • 2 miesiące później...
Tadeoo
komentarz
komentarz

Ja też polecam Martela mam od nich internet od dwóch miesięcy i jak na razie jest w porządku nie ścina nie ma żadnych przestojów w przesyłaniu 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Nie podają prędkości gwarantowanych, tylko "do". Nie fajna praktyka, robienia z ludzi durni.

  • 6 miesięcy później...
miki789
komentarz
komentarz

Nam w Białkowie bez żadnego problemu internet w domu podłączyli ludzie z Martela . Niezłe warunki cenowe, nie trzeba od razu podpisywać umowy na milion lat, wystarczy krótka 12 miesięczna.

  • 3 lata później...
Michal Bard
komentarz
komentarz

Ja korzystam z Moico i u mnie wszystko działa super

gavron7
komentarz
komentarz

@Michal Bard Aleś odkopał...

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.