x-kom hosting

1300-1500 do gier

iTzNeymz
utworzono
utworzono

Witam. Na samym początku chciałbym powiedzieć, że jest to mój pierwszy post na tym forum i jeżeli pomyliłem działy czy cokolwiek to przepraszam. A wracając do tematu, chciałbym zakupić komputer do gier takich jak CS:GO, Mass Effect, być może H1Z1. 1500 zł to górny próg i chciałbym się w nim zmieścić. Od zawsze używałem laptopów więc nie posiadam żadnych podzespołów, które mógłbym włożyć do komputera. Znalazłem taką ofertę gotowego komputera na allegro: http://allegro.pl/pc-lenovo-p5280d-intel-core-i3-4160-4gb-1tb-gtx750-i6579632145.html. Nie jestem specjalistą w dziedzinie informatyki dlatego właśnie przychodzę po pomoc tutaj.

Youki
komentarz
komentarz

Posiadasz jakieś podzespoły ze starego PC?

Jaki masz monitor, model?

To tylko 12 miesięcy gwarancji, do tego nie wiadomo jaki zasilacz oraz jak z rozbudową.

 

iTzNeymz
komentarz
komentarz

Tak jak napisałem, nie mam żadnych podzespołów. Monitora jeszcze nie zakupiłem bo stwierdziłem, że z tym nie będzie żadnego problemu. 

 

Youki
komentarz
komentarz

Używane podzespoły wchodzą w grę?

iTzNeymz
komentarz
komentarz

Raczej tak

Youki
komentarz
iTzNeymz
komentarz
Youki
komentarz
komentarz

Nie, teraz wyszedł Pentium G4560 i zestaw nie jest zbytnio aktualny.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.