x-kom hosting

Laptop do gier do 4000 złotych

St05xd
utworzono
utworzono

Dzień dobry 

Zastanawiam się nad kupnem laptopa w zakresie od 0-4000zł z windowsem(najlepiej 10 ale może być inny) z intelem i7 i dyskiem ssd i hdd,podświetlaną klawiaturą i dobrą kartą graficzną.

Sobiepan
komentarz
komentarz

15 cz 17 cali?

St05xd
komentarz
komentarz (edytowane)

Obojętnie jak chcesz podaj wszystkie propozycje

Edytowane przez St05xd
Sobiepan
komentarz
komentarz

Jeśli masz możliwość dołożenia troszkę gotówki to polecam to:

 

Acer VX5-591G procesor i5-7300HQ (procesor 7-mej generacji, 4 rdzeniowy), pamięć Ram 8 GB DDR4, dysk SSD 240 GB M2 + 1000 GB HDD (oba wewnątrz laptopa), zainstalowany Win10, grafika GTX 1050, podświetlana klawiatura

http://www.x-kom.pl/p/342416-notebook-laptop-156-acer-vx5-591g-i5-7300hq-8gb-2401000-win10-gtx1050.html

 

W innym wypadku pozostaje ten Dell, ale ma dużo słabszą grafikę:

Dell Inspiron 7566  procesor i5-6300HQ (procesor 6-mej generacji, 4 rdzeniowy), pamięć Ram 8 GB DDR4, dysk SSD 256 GB M2 + 1000 GB HDD (oba wewnątrz laptopa), zainstalowany Win10, grafika GTX960, rozdzielczość FHD, podświetlana klawiatura

http://www.x-kom.pl/p/323607-notebook-laptop-156-dell-inspiron-7566-i5-6300hq-8gb-256-win10-gtx960-fhd.html

Prosaid
komentarz
komentarz

Dwa podane modele wyżej to najwydajniejsze co dostaniesz choć maja być dostepne w lutym :)

St05xd
komentarz
komentarz

Dziennki Prosaid ale laptopa kupuje za rok więc nie interesuje mnie cena.Dzienki Sobiepan.Jak będą jeszcze lepsze laptopy na rynku to powiadomcie mnie o tym dzienki.

Youki
komentarz
komentarz

To pisz kilka dni przed ostatecznym zakupem dopiero, przez ten czas dostępność modeli i podzespoły się zmienią.

Prosaid
komentarz
komentarz
19 godzin temu, St05xd napisał:

Dziennki Prosaid ale laptopa kupuje za rok więc nie interesuje mnie cena.Dzienki Sobiepan.Jak będą jeszcze lepsze laptopy na rynku to powiadomcie mnie o tym dzienki.

W takim razie bez sensu teraz co kolwiek szukać za rok wszystko może sie zmienić :D

St05xd
komentarz
komentarz

No wiem

Prosaid
komentarz
komentarz

To po co temat zakładasz xD

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.