x-kom hosting

Wymiana Grafiki

hero512
utworzono
utworzono

Taki zestaw aktualnie posiadam: AMD Phenom IIx4 955 BE 3.20Ghz|Radeon HD 6770 1Gb|Goodram 4Gb|Asus M5A78L|Radix IV-450W| Samsung 500Gb| zepsuła mi się karta graficzna, jaka najlepszą kartę mogę kupić do tego zestawu żeby wykorzystywała swój potencjał w moim komputerze i aby nic innego nie trzeba było wymieniać (chodzi mi o zasilacz)

Marcelo116
komentarz
komentarz

Jaki budżet ?

I zasilacz trzeba wymienić

hero512
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Marcelo116 napisał:

Jaki budżet ?

I zasilacz trzeba wymienić

jaka najlepszą kartę mogę kupić do tego zestawu żeby wykorzystywała swój potencjał w moim komputerze i aby nic innego nie trzeba było wymieniać (chodzi mi o zasilacz)

Godzinę temu, hero512 napisał:

Taki zestaw aktualnie posiadam: AMD Phenom IIx4 955 BE 3.20Ghz|Radeon HD 6770 1Gb|Goodram 4Gb|Asus M5A78L|Radix IV-450W| Samsung 500Gb| zepsuła mi się karta graficzna, jaka najlepszą kartę mogę kupić do tego zestawu żeby wykorzystywała swój potencjał w moim komputerze i aby nic innego nie trzeba było wymieniać (chodzi mi o zasilacz)

Bez limitu budżetu tyle że nie chce nic innego wymieniać czyli zasilacza. Może inaczej zadam pytanie. Czy moge kupic cos lepszego niz ,,Radeon HD 6770 1Gb,, czyli obecnego typu grafiki.

Marcelo116
komentarz
komentarz

mógłbyś wstawić GTX 750 TI, jeśli wymienisz zasilacz. Jak chcesz popisać to dawaj na GG 61588339

 

// Przestań się w kółko reklamować z tym GG

// Cinomatic

hero512
komentarz
komentarz

Na inny forum polecili mi

 

Palit GeForce GTX1050Ti StormX 4GB DDR5/128bit DVI/HDMI/DP

  czy aby napewno bedzie pasowała bez wymiany zasilacza?

Marcelo116
komentarz
komentarz

Ja bym się bał wstawić taką kartę graficzną pod ten zasilacz, ale twoja sprawa. Byś kupił zasilacz używany za 80 zł i śpisz spokojnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.