x-kom hosting

Monitor

Stanisław Stachera
utworzono
utworzono

Witam poszukuje monitora w cenie, 1500 zł. Chciałbym o rozdzielczości 4k, lub wysokiej. Jeżeli można proszę o propozycję droższych gdy są wartę uwagi.

 

Youki
komentarz
komentarz
10 godzin temu, Stanisław Stachera napisał:

1500 zł. Chciałbym o rozdzielczości 4k,

Nie ten budżet.

Jaką masz GPU, jak blisko siedzisz od monitora?

Duffy
komentarz
komentarz

Youki a co polecasz w tej cenie 24" gry typu GTA V, Wiedzmin 3, Batman i czasem jakieś fpsy, montowanie w premiere + czasem photoshop reszta internet i filmy. Kupiłem AOC 24 z G-Sync, ale jednak kolory są na prawdę kiepskie, w grach ujdzie bo MEGA płynność (FPSy) rekompensuje kolory, ale jednak robiąc co innego boli wydane 1,7 k na monitor. 

Zastanawiam się nad U2417h, nie chce iść w WQHD tylko FHD. Ostatecznie WQHD to U2715h byłby dobrym wyborem ? Ale jednak wolałbym mieć 2x 24

Youki
komentarz
komentarz

A jaką masz GPU tak w ogóle?

Duffy
komentarz
komentarz (edytowane)

1060 od palita, I7-6700k, 16gb ram a za Ok pol roku będę chciał wymienić na 1070/1080

Edytowane przez Duffy
Youki
komentarz
komentarz

Jak wymieniać to na coś z następnej generacji, w tej cenie możesz popatrzeć na 27 calowego BenQ GW2765HE

Duffy
komentarz
komentarz

A coś z 1080 24" FHD? Jeśli miałbym iść w 27 to chyba był poszedł w tego della u2715h

Stanisław Stachera
komentarz
komentarz

Od monitora siedzę jakieś 60 cm? może 70. GPU, GTX 950. Zamierzam wymienić na 1060.

Youki
komentarz
komentarz

Jak do gier i do WQHD to nie GTX 1060 a do GTX 1070 zbieraj.

Stanisław Stachera
komentarz
komentarz

No dobra, to wiem mam na to pieniądze ale najpierw chciałbym monitor,

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.