x-kom hosting

Natywne roździelczości

Max420420
utworzono
utworzono

Witam, mam monitor AOC E970SWN oraz karte GTX950. Chodzi mi o to, że ostatnio pojawiły mi się wyższe roździelczości (tytuł), lecz są one dziwnie, np. 1496x841. Wcześniej jakoś na chwile zrobiły się normalne (np. 1400x900, 1600x900) i znów są "dziwne". Jakaś pomoc żeby były normalne ?

 

 

pieselargus
komentarz
komentarz

Mógłbyś przysłać Screenshot'a?

 

Np. Wyszukaj Narzędzie Wycinanie itd.

Max420420
komentarz
komentarz (edytowane)

W panelu sterowanie "DSR - Gładkość" mam 33% I wszystko jest rozmyte jak się bierze takie roździelczośći

we.PNG

Edytowane przez Max420420
Max420420
komentarz
komentarz
3 minuty temu, pieselargus napisał:

Nie chcę mi się pisać 2 lata jak to się robi więc odsyłam cię do artykułu http://www.tweaks.pl/wlaczenie-wlasnych-rozdzielczosci-w-windows-7/

no to fajnie nie znajduje Display1_DownScalingSupported  w rejestrze

 

pieselargus
komentarz
komentarz

Skoro zainstalowałeś najnowsze sterowniki to powinieneś mieć panel sterowania nVidia.

 

Czy tam nie możesz ustawić nietypową rozdzielczość? 

Max420420
komentarz
komentarz
Teraz, pieselargus napisał:

Skoro zainstalowałeś najnowsze sterowniki to powinieneś mieć panel sterowania nVidia.

 

Czy tam nie możesz ustawić nietypową rozdzielczość? 

Właśnie moge ale jest wszystko rozmyte i nie są to normalne roździelczości

 

pieselargus
komentarz
komentarz

A w ustawieniach monitora a nie karty graficznej coś jest np. przycisk Auto itp.? Jak to nie pomoże to już nie pomogę ;(

Max420420
komentarz
komentarz
Teraz, pieselargus napisał:

A w ustawieniach monitora a nie karty graficznej coś jest np. przycisk Auto itp.? Jak to nie pomoże to już nie pomogę ;(

Jest dzięki

pieselargus
komentarz
komentarz

I jak? Pomogło?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.