x-kom hosting

Mało fps w grach

Tomek89
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam mały problem i nie wiem co może być przyczyną. 

Posiadam kompa:

Płyta główna: gigabyte GA-990FXA-D3 (Rev. 1.0)

Procesor : amd fx 6100

Karta graficzna: msi 1070 8gb gaming x

ram: Kingston  8gb 1333 mhz 

zasilacz : cool master g750m 

dysk : ssd samsung 500gb 

Windows 10 pro

Problem tkwi w tym że w nowych tytułach gier mam 30/40 fps w rozdzielczość 1920x1020 

i nie wiem gdzie doszukać się spadków fps proszę o pomoc 

może coś do wymiany szukam porady 

Edytowane przez Tomek89

DzikiTERMINATOR
komentarz
komentarz

procesor ogranicza ci ją, jesli nie chcesz wymieniac platformy a chcesz zyskac kilkanascie fps to szukaj uzywanego po taniosci  FX-8140

Tomek89
komentarz
komentarz
14 minut temu, DzikiTERMINATOR napisał:

procesor ogranicza ci ją, jesli nie chcesz wymieniac platformy a chcesz zyskac kilkanascie fps to szukaj uzywanego po taniosci  FX-8140

A co do wymiany platformy to jaka będzie najlepsza płyta ram procek do 2500 tys a może czekać aż wyjdą nowe amd bo to już za około miesiąc

 

DzikiTERMINATOR
komentarz
komentarz

ja bym poczekał na AMD zwłaszcza że dolar idzie w góre i i5 6500 z niecałych 900zł kosztuje prawie 1000 poczekaj na RYZEN i wtedy sie zgłos

Tomek89
komentarz
komentarz

Ok dzięki 

RaVciu
komentarz
komentarz (edytowane)

Dolar właśnie jest teraz tańszy niż wcześniej,  jak będzie dalej,  nie wiadomo.  Na esc.pl i5 7400 kosztuje 890 zł.  Do 2500 możesz zmieścić się z i5 7600k + chłodzenie Fortis 3/macho rev.  B + ASRock z170 k4 gaming(składając zamówienie należy wspomnieć o aktualizacji biosu)  + 8/16 GB ddr4,  chociażby polecane te: http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=113_425&products_id=69149

Edytowane przez RaVciu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.