x-kom hosting

Wybór zewnętrznej karty muzycznej

gnomon69
utworzono
utworzono

Witam koledzy szukam karty muzycznej do laptopa. Wcześniej miałem stacjonarkę z kartą Creative Sound Blaster X-Fi XtremeGamer Fatal1ty Professional. Głośniki 5.1 logitech x-540. Mój wybór padł na Creative x-fi pro albo  Creative sound blaster omni surround 5.1. Obecnie posiadam zwykłą kartę  Sweex 7.1 sc016. 

Może ktoś ma lepszą propozycje. Cena najlepiej do 300 zł. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

szagus
komentarz
komentarz

Niestety wybór wśród kart 5.1 na usb jest mocno ograniczony. Te w/w nie są specjalnie mistrzowskie, ale ciężko będzie znaleźć coś lepszego. Namawiam Cię na kartę wewnętrzną np. Asus Xonar DX, choć przyznam szczerze, że do tych głośników i słuchawek nic szczególnego nie potrzeba.

gnomon69
komentarz
komentarz

Właśnie nie mogę bo nie posiadam już komputera stacjonarnego. A z creativa byłem bardzo zadowolony. Ale czy któraś z nich będzie później użyteczna przy zmianie głośników na lepsze niż komputerowe. I czy warto kupić nową kartę czy używkę bo kilka wisi na allegro. 

szagus
komentarz
komentarz

Ja bym kupował używane, nie mam przed tym oporów.

Twoja stara karta była dobra.

Z dobrych kart USB masz wiele ciekawych propozycji na stereo, ale w zasadzie nic dobrego na 5.1.

W tej cenie to tylko Maya U5 ze znanych mi kart albo te, które podałeś. Żadna z nich nie jest jednak jakoś szczególnie wypasiona.

gnomon69
komentarz
komentarz

dziękuje za odpowiedz. Bardziej przemawia za mną Creative niż Maya o której nie słyszałem. 

Do karty bedą podpięte również 2 kolumny Tonsila 120 watt RMS podłączone do Tosca 303 z Unitry lub Sony F490 w stereo. 

gnomon69
komentarz
komentarz

Odświeżam temat .. która lepsza z technologią THX czy SBX ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.