x-kom hosting

Problem z dźwiękiem w laptopie ASUS

FCBarcelONA
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam laptopa firmy ASUS model R556L. Od kilku dni przy ikonce głosu na pasku u dołu ekranu jest czerwony znaczek X. Nie mogę nic podgłośnić, w ogóle jakby nie działają przyciski sterujące głosem (F10, F11, F12). Kiedy kliknę na ikonke głosu na pasku, pojawia się rozwiązywanie programu. Wyświetlał się komunikat, że powinnam uruchomić ponownie komputer w celu zakończenia instalacji sterowników i aktualizacji, ale robiłam tak już kilka razy i nic się nie poprawiało. Wchodziłam w menedżera urządzeń i jest napisane, że wszystko działa poprawnie, nie ma żadnych wykrzykników czy coś. Weszłam też w jakieś inne ustawienia (nie pamiętam gdzie, bo klikałam już wszystko, jak leci) i było tam napisane, że głośniki rozłączone. Pobierałam sterowniki ze strony Asus, ale ściągała mi się cała paczka (.rar) i za nic nie wiem co zainstalować, co kliknąć, jak to zrobić, bo kompletnie się na tym nie znam. Ratuuunkuuu :(

 

Aaa, jak podłączam słuchawki to również nie działają.

Edytowane przez FCBarcelONA

szagus
komentarz
komentarz

A między momentem, w którym działało, a w którym przestało działać wydarzyło się coś niezwykłego?

FCBarcelONA
komentarz
komentarz

No właśnie nie... Nic niezwykłego się nie wydarzyło.

szagus
komentarz
komentarz

No cóż, ciężko powiedzieć coś konkretnie. Na początek trzeba odinstalować sterowniki, ściągnąć nowe ze strony producenta laptopa i zainstalować. Może pomoże. Jak nie jesteś w stanie tego zrobić samodzielnie to poproś kogoś bardziej obeznanego o pomoc.

Jak dalej nie będzie działało to może być to problem z Windowsem albo samym laptopem (coś mogło się uszkodzić).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.