x-kom hosting

[2500] niezawodny do biura i internetu

Adam9999
utworzono
utworzono

Hejka :)

Pomóżcie mi proszę w wyborze laptopa.

Cechy i przeznaczenie:

- do programów biurowych i internetu, absolutnie nie gram

- najważniejsze cechy to niezawodność, solidność wykonania, stabilność (mile widziany przyjazny serwis)

- z Windowsem 10 Home

- matryca 15,6 matowa

- RAM najchętniej 8 GB

- dysk SSD, jeśli budżet pozwoli to powyżej 200GB

Prosaid
komentarz
komentarz

Dell jest tutaj dobrym wyborem :)

Adam9999
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedzi :)

Dell to prawdopodobnie jest właśnie to!

Ale znalazłem takiego cudaka:

http://www.x-kom.pl/p/339696-notebook-laptop-156-acer-e5-575-i5-7200u-8gb-120500-win10.html?partnerid=100448925&sm12=NDM=&ts=1484672287&token=ad4110fee973210bdd171563c0213b6f

procesor robi wrażenie. Dysk SSD wprawdzie 120, ale na M.2 no i HDD w środku. Troszkę mnie zaczął kusić.

Teraz pytanie. Czy ten Acer to ta sama półka pod względem solidności wykonania i wytrzymałości, czy raczej dużo słabsze pudełko z wypasionym procesorem?

Youki
komentarz
komentarz

Ten model to inna liga, gorzej wykonany, całość praktycznie z plastiku no i 2 lata gwarancji. 

 

Prosaid
komentarz
komentarz

Dell też jest wykonany z plastiku. Acer e5 to nowy model też ciekawa opcja dużym plusem jest że oba dyski są wewnątrz laptopa, również procesor jest kaby lake nowszej generacji,

Ogólnie oba modele są warte uwagi


 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.