x-kom hosting

[~3500]Laptop do gier.Acer czy Lenovo?

Dargen
utworzono
utworzono

Witam

Piszę do Was w sprawie zakupu laptopa, głównie do gier.Trochę poszukałem w internecie i znalazłem 2 oferty:

Który według Was będzie lepszym zakupem? Ja osobiście wybrałbym Acera tylko nie zbyt podoba mi się w nim ten model procesora.

Jeśli sami macie jakieś inne oferty laptopów to z chęcią przeczytam.

Z góry dziękuję.

Youki
komentarz
komentarz

O jakie konkretnie gry chodzi?

Laptop z systemem czy bez?

Dargen
komentarz
komentarz

Raczej bez systemu ,a jeśli chodzi o gry to Wiedźmin 3, GTA V czy BF 1 na jak najlepszych ustawieniach oczywiście :D

Youki
komentarz
komentarz

Poszukaj MSI GL62 z I5 6300HQ, 960M oraz 8 GB RAM za te 3599 zł

  • Dobra wypowiedź 1
Prosaid
komentarz
komentarz

Z tych dwóch zdecydowanie lepszy jest Lenovo Y700-15

Matryca półmatowa FULL HD IPS LG Phlilips o dobrych kątach widzenia oraz kontraście, mocne zawiasy, niezła wydajność w grach, dobrze wykonana aluminiowa obudowa przy tym smukła, elegancka, bardzo dobre głośniki JBL, przyjemny w dotyku pulpit roboczy możliwość dodania dysku SSD na złączu M.2, niskie temperatury robocze pod obciążeniem O wiele lepsze temperatury niż w Y50,łatwy dostęp do układu chłodzenia, ergonomiczne rozmieszczenie portów,  dobre osiągi na baterii.  Dobry i uczciwy stosunek możliwości do ceny

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.