x-kom hosting

Procesor do płyty Asus P5VD2-VM

KrzyzanPFK
utworzono
utworzono

Witam, posiadam płytę główną Asus p5vd2-vm z procesorem intel pentium dual 1.80 Ghz i moje pytanie brzmi czy do tej płyty głównej mogę zamontować bez problemów procesor Intel xeon x5450 ? Podam jeszcze link z allegro do tego procesora : http://allegro.pl/intel-xeon-x5450-q9650-lga775-4x3-0ghz-gwar-i6676790809.html

 

Pytam ponieważ na stronie Asusa wyczytałem takie informacje : Gniazdo LGA 775 dla procesorów Intel Core™2 Duo (bez wersji EE)/Pentium® D/Pentium® 4/Celeron® D
Obsługa technologii Intel® EM64T/EIST/C1E/TM2/Hyper-Threading

(Jak widzimy nie ma tam nigdzie wypisanego Intel Xeon)

 

I szczerze powiem że nie bardzo się na tym wszystkim znam więc wole zapytać tutaj żeby nie musieć zbędnie płacić za 2 przesyłki :)

Przepraszam za wszelkie błędy lecz jest to mój pierwszy post :D

bemol911
komentarz
komentarz
4 minuty temu, KrzyzanPFK napisał:

moje pytanie brzmi czy do tej płyty głównej mogę zamontować bez problemów procesor Intel xeon x5450 ?

 

Nie. 

KrzyzanPFK
komentarz
komentarz

A jaki procesor mogę zamontować żeby był dość dobry. Mam na myśli około 3-4 rdzeniowy

bemol911
komentarz
komentarz

E6600/6700

  • Dobra wypowiedź 1
KrzyzanPFK
komentarz
komentarz

Czyli rozumiem że ten by pasował http://allegro.pl/procesor-intel-pentium-e6600-slguf-3-06ghz-i6673280671.html

Takie coś by mi odpowiadało bo nie umiem aktualizować biosa a mam niestety pecha co do mojej "informatyki" :D

Mam jeszcze pytanie co oznacza " 2M/1066/06 " Bo tylko patrzałem po tym ile mają Ghz :D

Akurat ten który podesłałem ma 3,06 gdzie reszta ma po 2,40 ale to chyba też nie stanowi żadnego problemu (po prostu jest szybszy ?)

Wybaczcie za te wszystkie głupie pytania ale naprawdę jestem w tym jeszcze zielony a mam zraze do kupowania na allegro po moim ostatnim idealnym kupieniu "klaksonu do tira" :D:D Naprawdę nie chcecie znać szczegółów

cinomatic
komentarz
komentarz

Model który podesłałeś to Dual Core E6600 a Ty możesz wrzucić Core 2 Duo.

Niby nie wielka różnica ale tego powyżej modelu nie ma na liście wsparcia.

bemol911
komentarz
komentarz
3 minuty temu, KrzyzanPFK napisał:

 

Czyli rozumiem że w takim razie ten mogę kupić i powinien uciągać

 

 

Tak, może być konieczna aktualizacja BIOSu.

KrzyzanPFK
komentarz
komentarz
10 minut temu, bemol911 napisał:

 

Tak, może być konieczna aktualizacja BIOSu.

Tu może być problem ale od czego jest internet :D Lektura będzie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.