x-kom hosting

problem z wifi po formacie.

lachovsky19
utworzono
utworzono

Witam. na wstępie powiem, że nie wiedziałem czy temat napisać w tym dziale czy też Inny sprzęt, więc w razie złego wyboru proszę o przeniesienie. A teraz problem:

posiadam laptopa lenovo y510p i5-4200m z kartą graficzną GeForce GT755M, 4gb ramu. Równo tydzień temu w poniedziałek totalnie się zwiesił, program antywirusowy pokazał kilkaset wirusów, zainstalowało się samo kilka aplikacji, więc zdecydowałem się na natychmiastowy format. Po zrobieniu formata zainstalowałem sterowniki ze strony lenovo, jednakże mam gigantyczny problem z wifi. Mianowicie zasięg jest minimalny, mimo, że router stoi 3 metry dalej, a jeszcze przed formatem wszystko działało perfekcyjnie. 2 dni temu znów zrobiłem format, myśląc, iż może były jakieś błędy z windowsem, jednak jest to samo. Dodam, że tego samego windowsa instalowałem jakieś pół roku temu, i po kilku dniach wyskakiwał komunikat by zarejestrować produkt, następnie zmieniał się kolor tapety na czarny, pomógł dopiero windows loader. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, jeśli nie będzie nikogo kto by potrafił rozwiązać ten problem, chociaż jak sprawdzić kartę sieciową? I czy możliwe jest by po formacie od tak sobie się ona zepsuła? W menadżerze urządzeń gdy rozwinę Karty sieciowe pokazuje się ich aż 5. Wrzucam screena z menadżera. Dzięki wielkie z góry.

Bez tytułu.png

Raffii
komentarz
komentarz

Może instalujesz inny sterownik niż powinien być. Domyślam się że jeśli miałeś problem z rejestracją windows to masz pirata, co nie powinno mieć wpływu na działanie Wi-Fi, ale kto wie. Może sprawdź czy masz antenę dobrze podłączoną do karty.

cook12
komentarz
komentarz

ale ja totalnie nic nie robiłem z kartą. po prostu format, a potem instalacja sterowników. po kilku dniach kolejny format i znów instalacja sterowników i nadal nic. 

Prosaid
komentarz
komentarz

Poszukaj steroników najnowszych u producenta karty sieciowej nie na Lenovo.

Ewentualnie użyj programu Easy driver sam Ci zaktualizuje sterowniki, potem najlepiej windows update.

Ja mam ten sam laptop miałem tez problemy z dobraniem odpowiednich sterowników, choć te nowsze już pomogły.

cook12
komentarz
komentarz

najnowsze sterowniki zarówno bezpośrednio ze strony intela jak i przez program Intel Drivers Update Utility nic nie zmieniają. Zgłupiałem, nie mam już pomysłu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.