x-kom hosting

Monitor 144hz do laptopa msi ge62vr z gtx1060

Donieq
utworzono
utworzono

Witam,  planuje zakup monitora do laptopa i kilka spraw przed wyborem mnie niepokoi. 

 

Pierwsza to czy jak kupie model z amd free sync,  to będzie to kompatybilne z kartą nvidia?  nie mogę znalesc na ten temat i formacji,  a znalazłem model monitora AOC G2770PF 27" który mi sie podoba w miarę. 

Czy 144hz będzie w pełni obsługiwane z mini display port do display port? 

Teraz co do wielkości monitora,  chciał bym 27 ale z 144hz są dość drogie, 24 cale zas przy 144hz już mnie stać,  ale nie wiem czy opłaca się inwestować az tyle pieniędzy w frre sync albo g sync. 

A może jakiś monitor 27 cali z 120hz jest godny uwagi?  dodam ze monitor do gier Fps głównie. 

Proszę o jakieś porady. 

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Ile masz konkretnie do wydania na monitor?

Donieq
komentarz
komentarz

Zakupy w Norwegii będę  robić i tutaj jest troszkę drożej  ale powiedzmy że do 1600/1700zl,  

FuckTheSystem
komentarz
komentarz (edytowane)

Witaj. karty zielonych obsługują G-sync a czerwonych Freesync nie ma innej możliwości. Jeżeli mowa o FPS to zdecydowanie przydałby się jeden z tych modułów. A ze po Twoje wypowiedzi "Pierwsza to czy jak kupie model z amd free sync,  to będzie to kompatybilne z kartą nvidia" wnioskuje ze masz jakiegoś Gtx'a to najlepsza opcją i w zasadzie jedyną w tej cenie jest http://www.komputronik.pl/product/264792/aoc-g2460pg-1ms-144hz-g-sync-.html?gclid=CNPu3I75xtECFZUV0wodVbsJWw&gclsrc=aw.ds. 24 cal wygląda trochę lepiej niż 27 w takiej rozdzielczości więc jest to plus, masz tutaj najlepszą matryce do FPS która ma 1ms opóźnienia i do tego G-Sync który poprawi płynność gry i wyeliminuje efekt rozrywania obrazu.

Edytowane przez FuckTheSystem
Donieq
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź,  w temacie napisane było ze mam gtx 1060 :) ,  widzę ze ten monitor ma wejście DP,  czyli z tego laptopa wycisne  wszystko co potrzebne?  bo gdzieś wyczytałem ze hdmi za słaby żeby 144hz przeszło? 

Duffy
komentarz
komentarz

Dokładnie musisz podłączyć przez DP, bo HDMI obsługuje tylko do 60 HZ. Jutro u siebie będę mieć ten sam monitor :)  

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.