x-kom hosting

komputer do 3000 złotych z hakiem

wyxel
utworzono
utworzono

chciałbym żeby ktoś mi złożył komputer do 3k z hakiem, do gier - patrzyłem na morele ten - https://www.morele.net/komputer-morele-sky-g2960-974953/ - ale podobno moża taniej, inaczje itp itd. dlatego chciałbym żeby ktoś podał jakiś dobry na chwile obecną, gry żeby na nim chodziły to typu wiedźmin, gtav.. i żeby było te 50-60 fps na najwyższych jak w tamtym zestawie morele. z gory dzieki za pomoc

Youki
komentarz
komentarz

Posiadasz jakieś podzespoły ze starego PC?
Jaki masz monitor, model?

wyxel
komentarz
komentarz

@Youki

monitor to lg flatron e2240 ale on raczej tez bedzie do wymiany, chyba ze wezme sobie go jako 2, 

co do podzespołów moge sie mylić, bo nie znam sie na tym za bardzo, do tego przepisuje z kartki od goscia ktory mi to kiedys skladal, wiec jak cos przekrecze to wybacz, do tego ten komputer co mam obecnie nie jest jakiś rewelacyjny ;p

 

procesor intel core i3-4160

płyta msi h97m-g43

pamięć ddr3 8gb geil 1600mhz

dysk twardy 2 tb wd purple

zasilacz chieftec 650w

nagyrwarka dvd asus bw-16d1ht

obudowa cooler master (gdzies mialem dokladnie ale nie chce mi sie szukac kartki)

windows 7

karta msi r7 260x 2048gddr5

 

Youki
komentarz
komentarz

To dobra baza do rozbudowy, przy obecnym wystarczy CPU oraz GPU wymienić.

wyxel
komentarz
komentarz

mozesz mi to bardziej wyjasnic? xD - nie znam się na tym za bardzo, nawet bardzo.

Youki
komentarz
komentarz

Wystarczy wymienić w obecnym zestawie procesor oraz układ graficzny.

wyxel
komentarz
komentarz

@Youki

zapomnialem, ze napisalem tutaj temat i dzis mi sie przypomnialo ;d

co do cpu i gpu to co proponujesz? a reszte zostawic w spokoju, czy coś trzeba będzie wymienić? ktoś mi tutaj podesłał na pw ten zestaw - https://www.morele.net/inventory/info/lLwAO2/ - wziąć coś z niego/kupić go całego, a ten obecny komputer zostawić, czy jak? 

Youki
komentarz
komentarz

Kup używanego I7 4770/4790 do 1000 zł pod obecną płytę główną, do tego GTX'a 1060 6 GB, przykładowo od Palita i ewentualnie dysk SSD na system i programy, GoodRAM Iridium PRO 240 GB. Nic więcej nie ma co kombinować, ewentualnie drugą kostkę RAM.

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.