x-kom hosting

Brak aktywnosci obrazu

BartekHG
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Mam problem z monitorem ponieważ dziś normalne rano korzystałem z komputera i był ekran ,po powrocie do domu odpaliłem komputer i wyskoczył mi komunikant ,,Enter sleep mode".

Posprawdzałem kable z tego co zauważyłem to ekran mi działa jak jest podłączony do karty zintegrowanej  ,ale gdy znów przełączę do karty graficznej tez jest obraz ....

Przy uruchomieniu komputera przez kartę graficzna nie działa(nie bede przekładał kabli co chwile ...)

Ktoś wie czemu przy starcie komputera nagle przestało mi łapać obraz podpiętym kablem do karty graficznej ??

 

Pozdrawiam

Edytowane przez BartekHG
braki

Youki
komentarz
komentarz

Co to za GPU, masz możliwość sprawdzić jej działanie w innym PC?

BartekHG
komentarz
komentarz

GeForce with CUDA GTS 450 Asus 1GB DVI&HDMI (PCI-E) chyba o to chodzi ... nie mam jak sprawdzić.

Nowa informacja -Zauważyłem ze ekran wyświetla mi się dopiero gdy włącza się windows ,,Zapraszamy" , nazwa firmy i uruchom normalnie(awaryjnie itp.) już się nie wyświetla. Wiesz może co jest nie tak ? Z gory Dziękuję

Youki
komentarz
komentarz

Do trybu awaryjnego możesz wejść?

BartekHG
komentarz
komentarz

Mogę jeśli jest kabel podłączony do procesora ... Gdy mam podpięty do karty graficznej to tej części mi przestało wyświetlać : ( i jak pisałem zaczyna dopiero wyświetlać się na windows

Youki
komentarz
komentarz

Usuń sterowniki do GPU i spróbuj ponownie.

Jak nie to jeszcze można próbować z piekarnikiem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.