x-kom hosting

Antywirus

Lujon
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym prosić was o poradę jaki antywirus wybrać. Szukam lekkiego i darmowego antywirusa na laptopa który ma swoje lata. :)

amso
komentarz
komentarz

360 Total Security - moim zdanie mz darmowych najlepszy. 5 silników antywirusowych jedyny minus dla niektórych to brak pl wersji.

  • 1 miesiąc później...
mgie45
komentarz
komentarz

spróbuj g daty, mój ojciec ma na starym kompie i nie narzeka, ten av ma przyspieszanie też startu kompa, co się fajnie sprawdza przy starszych komputerach, ja też go mam i nie zauwazyłem spowalniania czy coś, jakby co to też łatwo go skonfigurować

lusija
komentarz
komentarz

znacie jakiegoś nie za bardzo obciżającego antywirusa i co bedzie też łatwe z obsłudze, chcę coś zainstalować rodzicom na komputerze,żeby sami też w razie potrzeby mogli to skonfigutować, oni mają tendencję do klikania we wszystko co popadnie a niestety też ostatnio zaczeli korzystać z elektronicznej bankowosci więć przeczuwam problemy

  • 2 tygodnie później...
mgie45
komentarz
komentarz

to może spróbuj g daty, z mojego kompa też korzysta kilka osó w tym dziecko i też musiałem dobrze to pozabezpieczać, bo też komp służy mi do spraw służbowych, wszystko śmiga, a dziecko nie łazi po nieodpowiednich stronach, płatne mają też tką przewagę że zawsze można liczyc na wsparcie techniczne w razie problemó

wlodzimierz
komentarz
komentarz

Jakie znacie dobre antywirusy?? Moje dzieciaki buszują często w internecie, a to włączą sobie bajki, a to klikną w jakąś reklamę i później nagle mam 10 wirusów na kompie, w tym jakieś trojany. Ustawiałam niby w tym antywirusie który mam kontrolę rozicielską ale to niewiele dało, nie chcę zeby mi potem coś z komputer zniknęło

jukasz
komentarz
komentarz

Wbudowany w system Windows Defender.

Darek12
komentarz
komentarz
Dnia 17.03.2017 o 22:35, mgie45 napisał:

to może spróbuj g daty, z mojego kompa też korzysta kilka osó w tym dziecko i też musiałem dobrze to pozabezpieczać, bo też komp służy mi do spraw służbowych, wszystko śmiga, a dziecko nie łazi po nieodpowiednich stronach, płatne mają też tką przewagę że zawsze można liczyc na wsparcie techniczne w razie problemó

 

mgie45, a jak wygląda ochrona poczty w gdata? Potrzebny mi dobry antywir także na staszy sprzęt.

  • 4 tygodnie później...
mgie45
komentarz
komentarz

g data ma bardzo dobry antyspam, wszelkie podejrzane maile idą do kosza, ostatnio tam znalazłam ten mail od dpd o którym pisali w newsach, sama pewnoe bym w to kliknęła bo często zamawiam przed dpd i byłby problem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.