x-kom hosting

Zawsze przy starcie dostaję bluescreena z kodem błędu 0x0000008E

Ma_rio
utworzono
utworzono

Do tej pory komputer dzialal normalnie ale kiedy dzis go uruchomilem pojawil sie BSOD taki jak na zdjeciu ponizej. Komputer się zrestartowal a potem jak mozna sie domyslic znowu BSOD i znowu sie zrestartowal. Te czynnosci zapetlaja sie bez konca dopoki nie wylacze pc. I teraz pytanie : z czym jest zwiazany ten crash? Kiedys mialem podobnie i 2 razy musialem zmieniac plyte główną. Licze na pomoc.

 

Pozdrawiam

20170115_180609.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Do Trybu awaryjnego możesz wejść?

Podaj konfigurację tego PC.

Pod tym błędem może kryć się tak na prawdę prawie wszystko http://www.carrona.org/bsodindx.html#0x0000008E

  • Dobra wypowiedź 1
Ma_rio
komentarz
komentarz

jetem można powiedzieć zielony w tych sprawach. Jeżeli napisałeś żebym podał Ci konfigurację PC to masz na myśli jego podzespoły?

I co do trybu awaryjnego to może dałoby się do niego wejść z tym że nie wiem czy wystarczy mi czasu bo po ok 30 sekundach znów wywala BSOD i restart komputera

Youki
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Ma_rio napisał:

o masz na myśli jego podzespoły?

Tak.

 

Jak jesteś w stanie to włącz tryb awaryjny z dostępem do sieci, wrzuć pliki z folderu Minidump )C:\\Windows\Mindiump( na jakiś upload.

  • Dobra wypowiedź 1
Ma_rio
komentarz
komentarz (edytowane)

ogólnie moge powiedziec ze podzespoły są stare a sam komputer ma z 10 lat

 

interesują cie wszystkie podzespoły czyli: zasilacz, karta graficzna, dysk, płyta główna, procesor? czy jakies konkretne? Mam jeszcze wątpliwość czy ten problem nie jest związany ze zbyt małym miejscem na dysku systemowym. Moge jeszcze prosic o szczegolowe instrukcje zakladka po zakladce w trybie awaryjnym z tym zrzuceniem folderu na nosnik usb . Bo chyba naprawdę jestem jakis glupi.

Liczę na odpowiedź i z góry dziękuję. 

Edytowane przez Ma_rio
Uzupełnienie informacji
Youki
komentarz
komentarz
4 godziny temu, Ma_rio napisał:

interesują cie wszystkie podzespoły

Wszystko.

A ile masz teraz wolnego miejsca na partycji systemowej?

Ma_rio
komentarz
komentarz

wolnego miejsca jest tam ok 50 MB

 

Youki
komentarz
komentarz

To za mało, może to być przyczyną.

Ma_rio
komentarz
komentarz

Teraz podzespoly : ( tez nie należą do najlepszych ) 

- Procesor AMD Athlon 2 rdzenie 2.6 GHz

- dysk ma 160Gb pamięci HD160 JJ ( firma SAMSUNG )

- karta graficzna GeForce 210 gt

- płyta główna ASRock N68C-GS FX

-zasilacz firmy tracer TRZ-403 

 

politolog
komentarz
komentarz
11 minut temu, Ma_rio napisał:

-zasilacz firmy tracer TRZ-403

Szajs do natychmiastowej wymiany . Czas kupić prawdziwy zasilacz .

  • Dobra wypowiedź 1
Ma_rio
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak,  wiem.

Korzystając z okazji co KONKRETNIE z tym zasilaczem jest nie tak?  Czytałem o tym zasilaczu ale pisali po prostu ze jest słaby. 

 

Czyli podsumowujac musze zdobyć ten folder z błędem bo nie da sie inaczej stwierdzić co jest powodem awarii komputera? 

Edytowane przez Ma_rio
Ma_rio
komentarz
komentarz

mam ten folder z błędem!!!

 

Youki
komentarz
komentarz

No to spakuj znajdujący się w nim plik o rozszerzeniu dmp i wrzuć na jakiś upload.

Ma_rio
komentarz
komentarz

Youki dziekuje Ci za pomoc. Już wiem że to dysk twardy. Siostra mi pomogła.  Jeszcze raz wielkie dzięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.