x-kom hosting

Problem z obrazem w monitorze.

Dagasowaty
utworzono
utworzono

Cześć, dwa dni temu dostałem nowy komputer i monitor. 

Mam windowsa 7 i taki problem: Obraz, gdy kamera szybko się przemieszcza - np. gdy szybko ruszam myszką w grach lub na fimikach gdzie to najbardziej widać - obraz tak jakby nie scala się ze sobą w pewnym miejscu. Nie umiem tego wytłumaczyć ale tak jakby jedna część ekranu nagle się przesuwała w bok a reszta ekranu pozostawała w miejscu,.. no ciężko mi to wytłumaczyć.. mam nadzieję, że zrozumieliście.. Pomożecie? ;/

Specyfikacje komputera:

Procesor Intel Core i5-6402P, 2.8GHz, 6MB, BOX (BX80662I56402P)

Płyta główna MSI H110M PRO-VH, H110, DDR4, SATA3, USB 3.1, mATX (7996-008R)

Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5\'\', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (WD10EZEX)

Obudowa SilentiumPC Gladius M35 (SPC128)

Zasilacz Corsair CX450M 450W (CP-9020101-EU) następca (CP-9020058-EU)

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB GDDR5 (192 Bit) 2xDVI-D, HDMI, DP, BOX (GV-N1060WF2OC-6GD)

Pamięć Patriot Viper 4, DDR4, 8GB(2x4GB), 2400MHz (PV48G240C5K)

Monitor to:

Monitor LG 24MP48HQ-P

Wrrrr12321
komentarz
komentarz

Czy to takie zachowanie sie obrazu jest jak na screenie? To tak zwany Screen Tearing https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozrywanie_obrazu

tearing.png

Dagasowaty
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak, to jest to. Co prawda u mnie nie jest to tak mocno rozerwane aczkolwiek widoczne i bardzo wkurzające.

Jak mógłbym temu zaradzić? Jestem zielony co do takich spraw..

Edytowane przez Dagasowaty

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.