x-kom hosting

pobieranie excel,power point itp.

szymonix
utworzono
utworzono

Cześć,

mam problem ze znalezieniem programu do zainstalowania excel,power point itp.Chodzi mi po prostu o takie najprostsze wersje, zeby w nich pracowac.Mam windowsa 8 i nie mam na komputerze takich programow.Myslalem ze one sa na kazdym komputerze od razu.Prosze o pomoc lub podeslanie linka

Youki
komentarz
komentarz

Programy te są częścią pakietu Office, który darmowy nie jest.

 

Matematyk0
komentarz
komentarz

Jeżeli chcesz takie naprawdę najprostsze wersje (tzn. Word - byle coś napisać i na szybko sformatować, Excel - jakaś tabelka w jednym arkuszu, podliczenie czegoś, średnia, Powerpoint - prosta prezentacja) - możesz skorzystać z Office Online: https://products.office.com/pl-pl/office-online/documents-spreadsheets-presentations-office-online

 

Nic więcej za darmo nie dostaniesz, chyba że interesuje Cię LibreOffice lub inne darmowe pakiety.

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Tak żeby być dokładnym to Word, Excel i PowerPoint są darmowe w sklepie Microsoft na telefony i tablety ale tylko dla Windows 10 i Windows 10 Mobile pod warunkiem, że ekran tabletu nie jest większy niż 10.1. Można tworzyć i edytować dokumenty.
Można te programy używać również na PC z Win 10 ale dokumenty można tylko czytać.
Są również dostępne za darmo na Androida oraz iOS. Wygodne to nie jest ale jak ktoś bardzo chce za darmo...

  • 3 tygodnie później...
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Open Office i Libre Office obsługują formaty Excel, Power Point, Word. Te pakiety są na licencji otwartej, możesz więc używać ich w domu jak i w firmie za free. W opcjach możesz nawet ustawić by domyślnie zapisywały projekty w formatach Microsoft Office.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.