x-kom hosting

r7850 oc

Akkuzativ
utworzono
utworzono

Witam, mam wersje FX-785A-CDJ4 od xfx, moge ja podkrecac? ile z niej wycisne? w sterownikach mam takie cos, ustawilem jak widac, gry jeszcze nie wlaczalem, wolalem zapytac tutaj, bedzie to bezpieczne? wszystko jest dobrze ustawione? moge dac suwaki na maxa czy lepiej odpuscic?

sd.png

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie podkręcaj jednocześnie rdzenia i pamięci bo w przypadku niestabilności nie będzie wiadomo co jest przekręcone. Zajmij się najpierw GPU. Jeśli dla GPU 950MHz będzie stabilne, zwiększ do 1GHz i testuj stabilność. Powyżej 1GHz taktowanie zwiększaj np. co 25MHz. Jeśli chodzi o pamięć to zwiększaj jej taktowanie o 50MHz (do 1,3GHz) a powyżej o 25MHz. Sprawdź w GPU-Z napięcie rdzenia i temperatury pod obciążeniem, czyli np. po 20min. gry.

Edytowane przez toska78
Akkuzativ
komentarz
komentarz

co moze byc zle z napieciem? nie powinienem jakiegos przekraczac? zasilanie zostawic na 0?

jakie temperatury beda bezpieczne?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.