x-kom hosting

Monitor/ TV

Tymus123321
utworzono
utworzono

Witam. Chciałbym spytać o telewizję w monitorze. Nie wiem za dużo więc proszę o pomoc. Do rzeczy:chciałbym się dowiedzieć, czy na monitorze można w jakis ory sposób oglądać TV bez żadnego dekodera, czytałem coś o tunerach TV, ale i tak wolę spytać. Chcę kupić monitor gdzie będę mógł pograć na PS3, i w jakis sposób pooglądać TV. Widziałem też monitory z wbudowanym tunerem TV ale nie wiem jak to dziala. Trzeba to podpiąć do anteny czy co? Proszę o wyjaśnienie i przykłady monitora z opcją oglądania TV, bądź przykładem tunera czy innego sprzętu, który umożliwi mi oglądanie TV. Nie podłączam do PC, bo nie mam, mam tylko laptop. Z góry dzieki.

Youki
komentarz
komentarz

Lepiej kupić normalny, sensowny monitor i osobno tuner niż brać ten chłam z zintegrowanymi tunerami :)

Tymus123321
komentarz
komentarz
14 minut temu, Youki napisał:

Lepiej kupić normalny, sensowny monitor i osobno tuner niż brać ten chłam z zintegrowanymi tunerami :)

A mógłbyś podać jakiś tuner? Bo ja sie średnio znam ;) 

 

Youki
komentarz
komentarz

A o jakim budżecie na całość mowa?

Tymus123321
komentarz
komentarz
Dnia 14.01.2017 o 18:47, Youki napisał:

A o jakim budżecie na całość mowa?

Kiedyś podałeś mi monitor za 539zł, więc ten tuner jak by był porządny jakiś to w granicach 150zł MAX 

 

Tymus123321
komentarz
komentarz
15 godzin temu, Youki napisał:

Coś takiego powinno w zupełności wystarczyć, a podłączenie to jak zwykły tuner do TV.

https://www.morele.net/tuner-tv-opticum-tv-opticum-globo-stb-dvb-t-583559/

Dziekuje ci bardzo!!!

 

Tymus123321
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 16.01.2017 o 15:10, Tymus123321 napisał:

Dziekuje ci bardzo!!!

 

 

 

Dnia 15.01.2017 o 23:19, Youki napisał:

Coś takiego powinno w zupełności wystarczyć, a podłączenie to jak zwykły tuner do TV.

https://www.morele.net/tuner-tv-opticum-tv-opticum-globo-stb-dvb-t-583559/

A mógłbyś mi napisać co dokładnie trzeba podłączyć, chodzi mi o to czy jesli podłącze te kable i wejścia do monitora, to poprostu będę mógł oglądać, czy coś z anteną???

 

Edytowane przez Tymus123321
Youki
komentarz
komentarz

A tuner pod TV jak masz podłączony? :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.