x-kom hosting

Monitor o dużej przekątnej [1000-1500]

Lecter123
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Doradzicie monitor za ok 1200 zł do internetu (50% czasu), gier (30%), filmów (5%), autocada (10%), ms office (5%)? Odległość siedzenia od ekranu to ok 1m.

Myślałem o SAMSUNG LS32F351FUUXEN 32". Czy wg Was to dobry wybór?

Edytowane przez Lecter123

Youki
komentarz
komentarz

Pod jaką GPU ma być?

Lecter123
komentarz
komentarz

Teraz do C2duo, ale niebawem do i5 (nowy komp w planach).

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

GPU- karta graficzna

Lecter123
komentarz
komentarz

Sorry za CPU. Karta g. na pewno taka lub tańsza:

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GB GDDR5

 

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

Okej to do FHD będzie dobra ale co do monitora, szczerze powiem nigdy nie testowałem tak dużych ekranów na tak małej rozdzielczości, bałbym się trochę o to że może być koszmarnie z pikselami i ostrością obrazu.

Lecter123
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli bezpieczniej byłoby postawić na:

Philips 276E7QDSW/00 ? 27''

Dodam że monitor ma być biały.

Edytowane przez Lecter123
FuckTheSystem
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak, lecz ja ze swojej strony polece http://www.komputronik.pl/product/338758/samsung-c27f581fdux.html

Aktualnie używa go mój brat jest swietny, posiada matryce VA która moim zdaniem jest znacznie lepsza od IPS, szczególnie czerń jest dużo lepsza.

Edytowane przez FuckTheSystem
Lecter123
komentarz
komentarz

Zakrzywiony ekran może być ciekawy, ale nie wyobrażam robić projekt w autocadzie na takim sprzęcie. Narysuję linię prostą w poprzek ekranu a wyjdzie Krzywda w przestrzeni...?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.