x-kom hosting

Wybór wyciszonej obudowy.

BRZOZA1970
utworzono
utworzono

Witam. Jestem na kupnie wyciszonej obudowy. Musi być wyciszona ze wzgl. na fakt iż będzie stała na biurku, w związku z czym głównym wyznacznikiem będzie poziom wyciszenia. Obecnie mam jakiegoś tracera o wartości 100zł, w związku z czym co by to nie było temperatury i tak spadną. Póki co i tak są ok więc nie narzekam. Jednak jej głośność można by porównywać z silnikiem samolotu :V Mój budżet to ok 350zł. Sprawdzając kilka ofert zobaczyłem że mogę dostać:

a) Fractal Design Define S - nowy bez okna

b) Fractal Design Define R5 - używany bez okna (rok gwarancji)

c) SilentiumPC Pax M70 - nowy bez okna

Co z tych bud byście polecili?

Mój sprzęt:

GTX 960 msi 4gb

I5 4460 + fera 3

Chieftec 700W

8gb HyperX

HDD 1TB + SSD 120

 

Pozdrawiam

 

Youki
komentarz
komentarz

R5 czy R4 jak najbardziej warto, jeśli chodzi o wyciszenie.

BRZOZA1970
komentarz
komentarz

A jeżeli miałbym wybierać pomiędzy tymi 3 co wymieniłem powyżej jeżeli chodzi o wyciszenie

Youki
komentarz
komentarz

No to bierz R5.

BRZOZA1970
komentarz
komentarz

Ok dzięki za pomoc. Postaram się ją dopaść w jakiejś fajnej cenie. Pozdrawiam

Eikichi
komentarz
komentarz (edytowane)

 

Być może to Ciebie zainteresuje. Osobiście kupiłem PAX M70 i jestem zadowolony. R5 też jest fajną obudową, tylko tam gdzie kupowałem była zdecydowanie droższa, dlatego zdecydowałem się na PAX M70.

Edytowane przez Eikichi

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.