x-kom hosting

(3500) babski laptop czyli filmy, internet, z bardzo dobrym ekranem

goździk
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć!

Szukam latopa co najmniej 15 calowego (17 mile widziana), do użytkowania w domu, więc może być ciężki i mało mobilny.

Głównie do przeglądania internetu, oglądania filmów. Z programów używam tylko pakietu Office.

Najważniejszy dla mnie jest obraz stąd mile widziane: matowa matryca, szeroki kąt widzenia(!), dobre odwzorowanie kolorów.

RAMy, procesor (i inne rzeczy na których się kompletnie nie znam) najlepsze jakie można otrzymać w tej kwocie.

Poza tym fajnie jakby był napęd, dołączone oprogramowanie (Windows), podświetlana klawiatura i dobry system audio (!).

 

Z takich babskich rzeczy marzy mi się aluminiowa obudowa i wnętrze, coś nie-czarnego (ZenBooki całkowicie zaspokajają mój zmysł estetyczny jeśli chodzi o laptopy).

Ale wiem, że i tak nie da rady.

 

3500 jest dosyć umowne, jeśli będzie coś spełniającego w dużym stopniu moje wymagania mogę przeznaczyć większą kwotę.

Z góry dzięki za pomoc ! :)

Edytowane przez goździk

goździk
komentarz
komentarz

Ten model właśnie mam na oku; to chyba jedyna 17 mieszcząca się w moim przedziale cenowym.

 

Może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł?

Youki
komentarz
komentarz

Nic sensowniejszego raczej obecnie nie dostaniesz, można zamawiać. :)

Prosaid
komentarz
komentarz

Nic na siłę nie ma co jest to dobry wybór :)

goździk
komentarz
komentarz

Dell zamówiony.

Dziękuję Wam bardzo za pomoc! ;)

Prosaid
komentarz
komentarz

Daj znać czy odpowiada ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.