x-kom hosting

(4500) grafika, obróbka filmów, gry, 17 cali + pytanie o napęd optyczny.

Olokun
utworzono
utworzono

Witam.

 

Szukam laptopa w cenie do  do 4500zł z ekranem ~17 cali, który przyzwoicie poradziłby sobie z pracą w programach takich jak After Effects, Adobe Premiere, Sony Vegas, FL Studio, oraz dałby radę bardziej świeżym grom na średnich->wysokich detalach. Chciałbym również, żeby napęd optyczny był "w zestawie" w ten czy inny sposób, bo jeśli dobrze rozumiem, a tak wcale nie musi być, napęd optyczny nie jest już standardem w laptopach. Czy tak faktycznie jest?

Nie zależy mi na zainstalowanym systemie operacyjnym, ale nie przeszkadza. Również mało ważny jest dla mnie czas pracy baterii. Konieczne jest natomiast wejście HDMI. 

Jeśli moje oczekiwania są nierozsądne, proszę mnie bez skrupułów sprowadzić na ziemię, dostosuję swoje wymagania. :D

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)

Prosaid
komentarz
komentarz

Acer VN7-792g to bardzo dobry wybór :)  Matryca FULL HD IPS dobrej jakości lepszej jak MSI (pokrycie 91% sRGB, AdobeRGB 59.5%), elegancki wygląd nie jest to typowy wygląd gamingowy raczej na nutę gamingu, smukła obudowa jak na 17 calowy laptop, dobra kultura pracy, podświetlana klawiatura, miejsce na dysk SSD m2, przyzwoite głośniki, złącze typu C.

Mi osobiście ta seria laptopów najbardziej sie w ostatnich czasach podobała (lepiej niż Dell 7559 czy y700-15) 

Olokun
komentarz
komentarz

Rozumiem.

A takie porównanie czysto techniczne, np. Procesor i karta graficzna? Bo są inne.

madmat
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Prosaid napisał:

Procesor i5HQ też jest 4 rdzeniowy słabszy jak i7HQ to bez wątpienia, grafiki maja takie same z tym że Acer ma więcej pamięci bo 4 Gb więc lepiej.
Tutaj Acer vn7 z i7 jak coś

http://www.x-kom.pl/p/330682-notebook-laptop-173-acer-vn7-792g-i7-6700hq-8gb-1201000-win10-gtx960m-fhd.html

lepiej wziąć i5, 16gb ram, 240 ssd czy i7, 8gb ram i 120ssd? :D

Prosaid
komentarz
komentarz

Do obróbki filmów lepiej i7HQ, a tak to wszystko inne wystarcza i5HQ.

Ram czy dysk SSD możesz wymienić

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.