x-kom hosting

Czy da się to podkręcić?

RaeSremmurd
utworzono
utworzono

Witam. Na początku zaznaczę, że nie znam się zbytnio na komputerach, dlatego piszę w tej sprawie do Was. Komputer kupiłem jakieś 3 lata temu i aktualnie planowałbym go podkręcić, jednak nie wiem czy jest to możliwe. Podam Wam moje podzespoły i powiecie mi czy jest to możliwe. Szczególnie chodzi mi o procesor, bo z tego co wiem inne podzespoły da się podkręcić, a procesor nie zawsze. Mianowicie:

Procek: AMD A4-3300 APU with Radeon(tm) HD Graphics 2.50 GHz

RAM: 4 GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 520

 

Pozdrawiam!

Matematyk0
komentarz
komentarz

Internet twierdzi, że jest to możliwe, choć przy tym procesorze zbyt wielkiej różnicy nie będzie.

RaeSremmurd
komentarz
komentarz

A czy istnieje taka możliwość, aby po prostu wyrzucić te podzespoły i wymienić na nowe lub uzywane? Chodzi o to ze praktycznie z tego komputera użyje tylko budy a wsadze inne podzespoły. 

Youki
komentarz
komentarz

A jaką masz teraz budę, zasilacz, dyski?

 

RaeSremmurd
komentarz
komentarz

Powiedz mi prosze tylko jak mogę to sprawdzić?

Youki
komentarz
komentarz

Zrobić zdjęcie obudowy, tabliczki znamionowej na zasilaczu oraz okablowaniu, jakie idzie do dysku twardego i pokazać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.