x-kom hosting

[400] Używany laptop dla starszej osoby

d0b3kk1
utworzono
utworzono

Witam.

Poszukuję taniego używanego laptopa dla babci. 

Laptop będzie używany w domu, czasami będzie przenoszony.

Laptop będzie służył jedynie do przeglądania internetu - poczta, youtube. 

Budżet to 400zł, jeżeli się w nim nie zmieścimy to szukamy laptopa na raty do 1000zł.

siage
komentarz
komentarz

Jakieś konkretne wymagania co do wielkości 15? czy mniej?

Prosaid
komentarz
komentarz

Najlepiej starsza biznesówkę: ThinkPad T61, Latitude D830/D630, HP6910p
Ewentualnie trochę drożej 
ThinkPad T400/T500, Latitude E6400/E6500, Elitebook 6930p

amso
komentarz
komentarz

Nie wiem ja bym wział HP 8440p w cenie 799 zł można mieć na i5 i to przynajmniej na dłuższy czas będzie lub jak dla starszej osoby to może stacjonarkę jakąś? za 400-500 zł można mieć z dużym monitorkiem :)

d0b3kk1
komentarz
komentarz (edytowane)
3 godziny temu, siage napisał:

Jakieś konkretne wymagania co do wielkości 15? czy mniej?

myślę, że 13,3" będzie najlepsze

 

2 godziny temu, amso napisał:

Nie wiem ja bym wział HP 8440p w cenie 799 zł można mieć na i5 i to przynajmniej na dłuższy czas będzie lub jak dla starszej osoby to może stacjonarkę jakąś? za 400-500 zł można mieć z dużym monitorkiem :)

Babcia czasem będzie zabierała laptopa do koleżanki, lub w góry więc stacjonarka odpada

 

Co myślicie?

http://allegro.pl/tani-dobry-laptop-hp-6910p-2x2-0-120hdd-4-gb-w7-i6672193559.html

Edytowane przez d0b3kk1
amso
komentarz
komentarz

Trochę już stawonika może zobacz sobie Dell e6220 albo Dell e6320 ? może w trochę gorszym stanie ale da radę zanelźć w tych kwotach a urządzenie już znacznie wydajniejsze

  • 2 tygodnie później...
siage
komentarz
komentarz

Jeśli ma to być przenośne małe zabierane w góry to może lepiej jakiś tablet do którego podczepi się klawiaturę albo odrazu urządzenie 2 w 1? No ale wtedy by był wybór już nie tylko windowsa .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.