x-kom hosting

[4000] konwertowalny, internet, praca biurowa, proste gry

stopex
utworzono
utworzono

Witam wszystkich i proszę o pomoc w wyborze sprzętu. Szukam konwertowalnego laptopa 13-15 cali, głównie do przeglądania internetu i pracy biurowej ( do użytku prywatnego), no ale czasami chciałbym pograć w jakąś średnio wymagającą grę np. FIFA czy PES. Cena oscylująca w okolicach 4000 złotych byłaby dla mnie zadowalająca. Zależy mi również na ekranie, aby nie posiadał mniejszej rozdzielczości niż Full HD i gabarytach, aby można było go swobodnie przenosić i używać w studenckich warunkach. 

Z tego co się rozglądałem najrozsądniej wygląda HP Envy z dedykowaną kartą graficzną i Toshiba P55w z ekranem 4K.

Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Youki
komentarz
komentarz

Z ekranem dotykowym czy niekoniecznie?

stopex
komentarz
komentarz

Tak, koniecznie z dotykowym i obracanym ekranem.

 

Co do Yogi. W najbliższym otoczeniu mam dwie osoby, które mają bardzo duże problemy z Yogą i jeżeli chodzi o same sprzęty, jak i o serwis. Dlatego jestem bardzo sceptycznie nastawiony do Lenovo.

stopex
komentarz
komentarz

Dzięki za informacje, a co sądzicie o tych dwóch propozycjach które ja podałem wyżej?

1.

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-envy-x360-15-w072nw-w8-1.bhtml

 

2.

http://www.sferis.pl/laptop-toshiba-p55w-c5208-4k-i7-5500u-156uhd-touch-8gb-1tb-hd5500-usb3-hdmi-bt-win81-repack-p386190

 

Co do dysku to planowałem wymienić po kupnie, bo niestety nie znalazłem wariantów z SSD

Prosaid
komentarz
komentarz

Moim zdaniem średnie modele, jak chcesz jeszcze jakąś alternatywę możesz pomyśleć Dell Inspiron 5368 - ciekawy model konwertowalny od Della.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.