x-kom hosting

Komputer z ograniczeniami

mattiluzak
utworzono
utworzono

Witam pracuje w biurze gdzie na niektórych komputerach są włączone ograniczenia i nawet kalendarza nie da się włączyć  dodatkowo jest zablokowany internet prawdopodobnie programem F-SECURE probowałem usunąć zabezpieczenia ale program ciągle wraca do poprzednich ustawień w konto Administratora nie mogę wejść gdyż się nie da nie wiem też czemu próbowałem poprzez tryb awaryjny

 

Nikt nigdy nie ma czasu zeby to zrobić a gdy to wypominam to mówią że nie mają czasu i muszę jakoś sobie z tym radzić

jest mi bardzo potrzebna możliwośc wchodzenia na różne strony a nie tylko te które są przypisane gdyż często klienci pytają o rzeczy których przez to nie mogę sprawdzić jak i również nie mogę wejść na wyszukiwarke kodów pocztowych i zweryfikować poprawności adresów przez co często też przesyłki które są wysyłane przezemnie i nie tylko często wracają z powodu literówki czy też błednej lokalizacji.

Prosił bym o pomoc jak mogę zdjąć zabezpieczenie na proxy aby internet działał.

Jeśli będą potrzebne jakieś dodatkowe informacje to prosze napisać a je prześlę

mattiluzak
komentarz
komentarz

Ref

  • 3 tygodnie później...
Oldek
komentarz
komentarz

Bardzo możliwe, że po prostu masz nadane reguły przez administratora sieci w Twojej pracy. W takim wypadku sam nic na PC nie zrobisz i musisz zgłosić się do działu IT w firmie. Tam Ci powinni wszystko zmienić.

Fertes
komentarz
komentarz

Spróbuj pogrzebać w autoexecu lub menadzeże zadań systemowa zakładka

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Zgłoś sprawę wyżej do swojego kierownika/dyrektora.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.