x-kom hosting

Jack przedni mikrofon

wegiel
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mianowicie mam duży problem z wejściem przednim oraz tylnim na mikrofon i słuchawki. Komputer był składany i ma coś ponad rok, po pewnym czasie mikrofon zaczął mi nie łączyć się z wejściem w sensie, że nie było słychać tego co mówiłem. Byłem słyszalny wtedy tylko gdy wykręcałem wtyczkę w każdą stronę, aż dopiero załapywało...czasem nawet używałem papieru jako takiej wkładki, żeby bez trzymania korzystać. Wczoraj zaniosłem go do serwisu, gdzie chłopak stwierdził, że jest możliwe że coś z kartą nie tak. Tylko jak teraz go odpaliłem i włożyłem do tylnych jacków to też po gimnastyce i wyginaniu kabla załapywał w danej pozycji. Jeżeli karta byłaby zepsuta to nawet by mi głośników nie łączyło które są podłączone do tylnich wejśc? Nie wiem już co z tym robić bo tu nic nie ma sensu. W opcjach wszystko jest dobrze aktualizacje sterowników ect. jest, przeleciałem cały internet i nic nie znalazłem czego już bym nie sprawdzał, czy jest tu ktoś kto mógłby mi w tym pomóc?

gfrtu.png

 

dodam że wejścia usb działają jedynie jacki nie, więc teraz kompletnie nie wiem o co chodzi. Wszystko jest polutowane tak jak powinno być nic sie nie odczepiło więc juz nie mam pomysłów

Edytowane przez wegiel

szagus
komentarz
komentarz

Wg mnie uszkodzone są same gniazda albo kable minijack, które podłączasz. Nie sterowniki i nie karta.

wegiel
komentarz
komentarz

czyli co mam z tym zrobic jest jakaś przełączka do tego żeby nie wymieniać całości? bo tak jak mówię 3 porty usb są i one działają jedynie mikrofon i słuchawki bez odzewu

kable są dobre ponieważ testowałem tu kilka rodzai mikrofonów i słuchawek

szagus
komentarz
komentarz

Najtaniej i najszybciej byłoby chyba kupić osobną kartę dźwiękową. Koszt czegoś przyzwoitego, o jakości dobrej integry to ok. 80zł, karty, które grają wyraźnie lepiej kosztują 150zł wzwyż.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.