x-kom hosting

Jaki dysk SSD o pojemności minimum 480 GB na MLC do 800 zł?

Beny1234
utworzono
utworzono

Witam jak że mój San Disk Ultra II zrobił się nie co za mały i myślę nad przeniesieniem go do komputera awaryjnego szukam jakiegoś dysku SSD co najmniej 480 GB na kościach MLC, ewentualnie 3 D Tlc ale zależy mi na max. niezawodności nawet kosztem wydajności. Po prostu chce aby to był dysk na lata. Ważne też aby producent miał w miarę uczciwy serwis gwarancyjny. Proszę o pomoc w wyborze.

 Reszta zestawu to i5 6500, Gtx 1060 6GB MSi Gaming X, 16 Gb Ram DDR4, płyta główna Gigabyte B150 Hd3p, zasilacz Seasonic G series 450 W i Sandisk Ultra II 240 GB, obudowa Zalman Z3 Plus.

Youki
komentarz
komentarz

Może jeszcze gdzieś dostaniesz w jakiejś uczciwej cenie Cruciala MX200 500 GB

Jaro070
komentarz
komentarz (edytowane)

Iridium Pro 480 GB oraz HyperX Savage 480  GB mieszczą się w budżecie. Wydajność podobna, Iridium ma dłuższą gwarancję, HyperX sprzętowe szyfrowanie.

Edytowane przez Jaro070

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.