x-kom hosting

Nie działa dźwięk po dodaniu karty dźwiękowej.

domi10052
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam po dodaniu karty dźwiękowej dźwięk mi nie działa.

Mój aktualny komputer: http://www.komputronik.pl/product/226897/komputer-california-access-hs-16.html

- windows 10

- Geforce 1050Ti

- Asus Xonar DGX

 

Po dodaniu xonara oraz zainstalowania sterownika dźwięk zaczął działać. 

Po odinstalowaniu Realtek HD Audio Ładnie przestawił się na przedni panel.

Po ponownym uruchomieniu komputera "Magicznie" Realtek znowu powrócił (Nie było go juz na liście programów) no i przednie wejścia już nie działały.

Po nocy jak odpaliłem kompa w lewej prawej słuchawce słyszałem straszny szum oraz przestał mi działać wogóle i aktualnie działa tylko po podłączeniu go do wejść przednich lub do płyty głównej ;/  oraz pokazuje się w miejscu systemowej regulacji głośności taki napis: Nie podłączono głośników ani słuchawek, jednak ten cholerny real-tek działa a asus milczy...

 

Czy próbowałeś reinstalować sterownik?

-Tak nic to nie dało tylko szumu już nawet nie było :P

Edytowane przez domi10052

szagus
komentarz
komentarz

Problem może być z Win10 - to mistrz takich sytuacji.

Co tu dużo mówić - musisz próbować walczyć ze sterownikami, nic innego nie wymyślisz. Realtek może być zainstalowany razem ze sterownikami Xonara, nie musisz odinstalowywać.

  • Dobra wypowiedź 1
domi10052
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok jak tak to może lepiej oddać to jakiemuś technikowi koło mnie jest warszawska giełda elektroniczna więc nie powinno być problemu; )

 

- racja Windows 10 okazał się beznadziejny ale i lepszy od poprzednich wersji ponieważ sam wyszukał problem i go naprawił ;) - jeszcze nigdy to się mu nie zdarzyło :D Zawsze kończyło się to wyszukaj rozwiązania w sieci Web i nic nie znajdował ;D

Edytowane przez domi10052

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.