x-kom hosting

Monitor 120hz

LeiSt^_^
utworzono
utworzono

Dobry wieczór :)
Mam w planie kupić monitor 120Hz do gier FPS. 1000-1700 w tej granicy cenowej chciałbym się zmieścić.

Jedyny mętlik jaki mam w głowie to wejścia... DVI-I , DVI-D, HDMI, Displayport no i stary VGA/D-sub

Najbardziej opłaca się podpiąć pod DVI, pod HDMI to z 120Hz nie skorzystam a na starym już D-sub to będę miał migające białe paski tak jak mam aktualnie ( monitor jest z przed 5 lat, posiada tylko D-sub'a, pod kartę jest podpięty przejściówką DVI, karta to r9 280x 3d club). I tu się rodzi moje pytanie które mnie nurtuje od dłuższego czasu.. moja karta posiada wejście DVI-I Dual link a większość monitorów ma wejście DVI-D, chce korzystać tylko z wejścia DVI, nie mam pojęcia jaki kabel zakupić (słyszałem jeszcze o kablu
DVI-G?), czy są kable gdzie jeden wtyk do monitora to DVI-D a drugi wtyk pod kartę to DVI-I dual link (raczej wątpię że takie coś jest), jeszcze słyszałem takie coś że mogę podpiąć pod kartę DVI-I lub DVI-D Single link i powinno działać ( moja karta posiada 24 piny + 1(Dual link DVI-I)). Chce po prostu uniknąć tych migających pasków i cieszyć się 120Hz w nowym monitorze. Od razu mówię że wszystkie aktualizacje były, wina D-sub'a. Jeśli możecie to opiszcie mi sytuację i wyślijcie jakieś propozycję monitorów lub mnie nakierujcie 

flushi1337
komentarz
komentarz

za tę kase nie wolalbys jakiegos 144hz?

Youki
komentarz
komentarz

DVI-I też jest w stanie przesłać 144 Hz, tutaj problemu nie będzie. Skoro masz GPU od AMD to popatrz na AOC G2460PF z FreeSync oraz 144 Hz panelem

LeiSt^_^
komentarz
komentarz

Za to uwielbiam to forum.. szybka odpowiedz, i przez osoba która się zna i rozumie to co pisze a nie jakiś 15 latek ,,kup tą bo kumpel ma i jest ok". Jeszcze jedno, pytanie nie będzie problemu z podpieciem go pod DVI-I dual link? Czy zaopatrzyć się w jakiś kabel? 

Youki
komentarz
komentarz

Najlepiej przez DP będzie podłączyć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.