x-kom hosting

Laptop do worda i przeglądania internetu (1000zł)

lukasz_bcn
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, chce kupic laptopa do 1000zl, będzie go użytkowana kobieta i chce żeby on byl mały. Używany będzie przede wszystkim do przeglądania internetu i pisaniu w wordzie. Myślałem nad Dell e6230 czy to dobry wybór?

Edytowane przez lukasz_bcn

amso
komentarz
komentarz

bardzo dobry :) możesz sobie o nim poczytać tutaj; http://amso.pl/Prezentujemy-Dell-e6230-news-pol-1458883828.html

To trzecia generacja procesorów z serii i do tego usb 3.0 naprawdę to dobrze chodzi. Możesz jeszcze zwrócić uwagę na x230 również podobny sprzęt.

Prosaid
komentarz
komentarz (edytowane)

Alternatywy w tych cenach

Do 800 złotych 
ThinkPad T410/T510, Latitude E6410/E6510, Elitebook 8440p/8540p
Do 1100 złotych 
ThinkPad T420/T520, Latitude E6420/E6520, Elitebook 8460p/8560p

Edytowane przez Prosaid
Prosaid
komentarz
komentarz

Wymien jeszcze dysk na SSD i bedzie ok :)

amso
komentarz
komentarz

na dysk ssd i ok poza tym windows nieoryginalny bo nie ma refuishera - szkoda.

lukasz_bcn
komentarz
komentarz

Ale windows jest w nim wgrany czy będę musiał wgrywać?

amso
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie wiem nie znam tej firmy :( nie kupowałem od nich. Wiem, że COA nie jest legalnym systeme w Polsce tylko Refubished jest do sprzętu poleasingowego więcej na jego temat można poczytać tutaj; http://nf.pl/manager/legalnosc-oprogramowania-w-poleasingowych-komputerach,,14973,278

 

My jak sprzedajemy takie lapki to masz starą na licencje np Windows 7 i nową licencje (nowa naklejka i nowy klucz) Windows 10 (obecnie tylko on już jest w systemie dla poleasingowych sprzętów). Plus oczywiście Windows 10 jest zainstalowany i zapisany w bazie Microsoftu.

PS: Z tego co czytam nie jest zainstalowany (przynajmniej tak mi się wydaję po ich opisie)

Edytowane przez amso
lukasz_bcn
komentarz
komentarz

Jeszcze jedno pytanko :) czy na typ lapku pójdą jakies stare gry typu Metin2, cs 1,6, simsy 1 itp.? :)

 

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

 

  • 2 tygodnie później...
lukasz_bcn
komentarz
komentarz

Mam jeszcze jedno pytanko, zakupiłem laptopa, tylko mam jeden problem. Laptop sam się wyłącza co jakiś czas. Ostatnio jest używany tylko do Power pointa i w przeciągu 3h 2 razy się wyłączył. Nagle pojawia sie niebieski ekran i napis trwa zamykanie systemu Windows. Potem można go od razu włączyć bez problemu. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Z góry dziekuje za pomoc :)

 

amso
komentarz
komentarz

Jaki Windows? Według mnie coś nie tak jest i najlepiej serwis. Laptop nie kupiłeś u nas więc pewnie ma plomby lepiej nie ingerować w niego samemu. My nie plombujemy wtedy nie ma problemu aby samemu coś podziałać i dopiero w ostateczności do serwisu oddać sprzęt.

lukasz_bcn
komentarz
komentarz

Windows 7 Enterprise. Wyłącza się w taki sposób jak bym go chciał normalnie wyłączyć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.